Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: Uwielbiam tłumaczenie grubasów ze to przez chorobę. Choroba to jest przez to ze się jest otyłym. Jakoś nie widziałem zdjęć grubasów w Oswiecimiu a na tyle osób pewnością ktoś był z nadczynnością tarczycy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@januszerka: @erebeuzet: kiedyś widziałem program o chorobliwym obżarstwie jakiegoś nastolatka, gdzie naprawdę jego obsesja była tak gigantyczna, że potrafił grzebać w śmietniku w czasie drogi do/z szkoły. Ale takie przypadki to chyba serio 1 na milion, a jeśli dobrze pamiętam to chłopak wziął się za siebie i jakieś sukcesy osiągnął. Bycie grubym to choroba umysłowa, a choroby somatyczne jedynie mogą utrudniać odchudzanie a nie je blokować. Nie mówiąc
  • Odpowiedz
@erebeuzet: tak wszystkie grube kaszaloty to z powodu tarczycy, za każdym #!$%@? razem xD


@januszerka: Mam taka znajoma - gruba, chodzi do endokrynologa i leczy sie na tarczyce. Ciekawe czy mu wspomina ze obala co wieczor bitle wina i 2 paczki czipsow, a w weekendy wali wode szklankami i zagryza fastfoodem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erebeuzet: śmianie się z wagi boli a ze wzrostu nie boli. Fałda czołowa zasłania wzroki i kobita nie widziała jeszcze żeby kogoś bolało
  • Odpowiedz
tak wszystkie grube kaszaloty to z powodu tarczycy, za każdym #!$%@? razem xD


@januszerka: A wiesz, że coś w tym jest? Moja dziewczyna też przytyła przez tarczyce i hormony. Lekarze mówią, że co raz więcej osób ma chorą tarczycę, nawet sporo artykułów na ten temat widziałem. Ja też ostatnio w ciągu pół roku przytyłem, trafiło mi się na badaniu krwi TSH większe niż 10 i dzięki temu dowiedziałem się, że
  • Odpowiedz
Jak to jest z tą tarczycą?

Taka osoba z chorą tarczycą, jak będzie się zdrowo odżywiać i przyjmować 1500 kcal na 2000 kcal zapotrzebowania, też przytyje przez tarczycę? Przecież tłuszcze i węglowodany z powietrza nie wchłonie. Pytam bez zgryźliwości.
  • Odpowiedz