Wpis z mikrobloga

@Bulczan: ale ja nie mówię, że tak nie jest. Ja się śmieję z loszek które tak zawsze #!$%@?ą.
@bolorollo: hormony regulują przemiana materii i w zależności od tego co nam dolega to albo możemy mieć z tego powodu tendecje do tycia albo bycia wychudzonym - problemy z nabieraniem masy. Ot zdarza się i można to wyregulować u endokrynologa.
  • Odpowiedz
@Bulczan: ale ja nie mówię, że tak nie jest. Ja się śmieję z loszek które tak zawsze #!$%@?ą.

@bolorollo: hormony regulują przemiana materii i w zależności od tego co nam dolega to albo możemy mieć z tego powodu tendecje do tycia albo bycia wychudzonym - problemy z nabieraniem masy. Ot zdarza się i można to wyregulować u endokrynologa.


@januszerka: no w sumie nie wspomniałem jeszcze, że
  • Odpowiedz
@bolorollo: jak bierzesz leki, to normalnie trzymasz wagę. Tyje się tylko mając niedoczynność tarczycy. Na to normalnie są tabletki, żeby unormować ilość tego hormonu. Więc to jest debilne #!$%@?, nic więcej.
  • Odpowiedz
moja żona ma chorą tarczycę i #!$%@? całe życie jest szczupła a lubi czipsy czy pizzę tylko w rozsądnych ilościach ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Kondziu5: bo pewnie ma nadczynność tarczycy, a nie niedoczynność. Przy nadczynności objawy są odwrotne - tracisz masę mimo że odżywiasz się prawidłowo.
  • Odpowiedz
@januszerka: polecam wyjazd na wakacje All inn, od razu widać czemu grubasy są grubasami. Od rana frytki, hambugery i po 8 talerzów. Szczupli to i zupę zjedzą i warzywa - grubasy omijają dalekim łukiem takie stanowiska.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: np z jakieś choroby itd
Mam wrażenie, że te pseudointelektualistki z fejsbuka i instagrama wrzucają w każdym komentarzu "itd" i "itp" by ich wypowiedź wyglądała mądrzej.
  • Odpowiedz