Wpis z mikrobloga

@Furb: Ogólnie barnej niezłych odklejeńców zna, ten rybi dobry nie wiem czy on był tylko #!$%@? czy też był pod wpływem czegoś więcej, ale charakter i emocje co chwilę się zmieniały, raz mówi że jedzie pomagać, by po chwili życzyć knurowi żeby się tymbarkiem udławił, potem się kłóci z pawłem, potem go przeprasza, grozi knyszynowi, a potem drze jape po czym odchodzi w sen pijacki. Ogółem dobry zawodnik choroszczański ( ͡
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Te wołanie w aucie to na dłuższą metę projekcja własnych niedoskonałości na innych. Błaganie o przebaczenie za szczanie pod samochodem to jest przecież Trailer Park Boys jak nic.
  • Odpowiedz
Te wołanie w aucie to na dłuższą metę projekcja własnych niedoskonałości na innych.


@Furb: Zwłaszcza gadka o tym jak według niego powinien wyglądać "prawdziwy mężczyzna". Gość strasznie zakompleksiony.
  • Odpowiedz
@Furb: W ogóle barnej też coraz bardziej odklejony i wierzy w tą całą mafię i szarą eminencję która rządzi szkolną, bo obsrany krzyczał na rybiego że ich tutaj zajebią bo ten szcza obok samochodu albo po prostu uwierzył w te wszystkie pasty i żarty o Podlasiu że tam jest totalna dzicz wschodnia i zaraz ich siekierami zatłuką XD
  • Odpowiedz
@Furb: albo wcześniejsza akcja jak Rybik szczał pod Zodiakiem i Barnej się darł żeby nie zaczepiał ludzi - jest w stanie uwierzyć, że typ stał z fujarą na wierzchu i się sapał do przechodzących i przejeżdżających obok xD
  • Odpowiedz
HAHAHA ricky i julian. Normalnie jak w 1 epizodzie i 2 odc chyba, gdy ricky nie mogl spac w samochodzie i strzelal do psow, a julian go musiał uspokajac.
  • Odpowiedz