Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nostrian: Post z cyklu "Mirek odkrywa świat". Jak myślisz dlaczego jest problem na rynku matrymonialnym? Po części z powodów i reali które sam podałeś. W tych czasach wybór związku będąc przeciętniakiem jest wyborem między: zostaje sam do końca życia a będę totalnym idiotą i zniszczę sobie życie bo chciałem z kimś być. Jak k0bieta ciebie nie chce za to kim jesteś a patrzy na co innego to jest więcej niż pewne
  • Odpowiedz
@Nostrian:

Duża część facetów nawet nie ma możliwości pozna laskę na związek (np.ja) a co dopiero mieć jakiś wybór gdzie dałoby radę stworzyć coś sensownego.Demografia jest brutalna.
Ja pogodziłem się z tym że nic być może oprócz rzadkich onsow nie czeka mnie szczególnego w relacjach damsko-meskich, zresztą jak wieku facetów.
Życie realne to nie film Hollywood a szczęśliwe zakończenia są rzadkością.
  • Odpowiedz
nie dlatego, że chce ciebie jako człowieka

k0bieta ciebie nie chce za to kim jesteś


@Profanumopus: @Nostrian: ale wy jesteście #!$%@?. Żadna kobieta nigdy nie kochała mężczyzny, nie kocha i nie będzie kochać za to, że jest. Blackpill to jest bluepillowe #!$%@?, że gdybym tylko miał 2m i kwadratową szczękę to bym miał miłość jak w bluepillowym ideale. Kobieta by się we mnie zakochała bezwarunkowo i bylaby ze mną już
  • Odpowiedz
@JimNH777: powiedz to tym szmatom które dla Chada lub innego księcia pustyni się zadłużają i zostają z pasożytem lub bez. Albo o tych co wejdą w boksy każdego seryjnego mordercy. Plus nie wiem czy wiesz ale zawsze jest jakiś powód by kogoś pokochać, nawet w tej mitycznej "bezinteresownej miłość". #!$%@? nawet cholerne DNA jest powodem dla którego rodzice nie wyrzucają swoich pasożytów na śmietnik z marszu.
  • Odpowiedz
Kobiety kochają pragmatycznie i zawsze

@JimNH777: I czego nie rozumiesz? dobre geny i odpowiedni wygląd to jest dosłownie wszystko. Kobiety są takimi blackpillowcami na poziomie genetyki że nawet w wieku 7 lat, przynajmniej kiedyś tak było, że już małe dziewczynki w ramach zabawy lubiły sobie wyobrażać hipotetyczny wygląd "dzieci" swoich zabawek lub losowych sławnych ludzi. I łączyć poszczególne cechy.
  • Odpowiedz
@Nostrian: I to jest właśnie dramat chłopa który nie ma wyboru, jakaś dziewczyna będzie dla niego miła, on się zakocha i wpadł w sidła toksycznej modliszki która chce z niego tylko wyssać energię.
Ale jak nie masz doświadczenia z kobietami to są duże szanse taką trafić.
To jest kaszana bo przez chwilę zabawy możesz wpakować się w bagno do końca życia.
  • Odpowiedz