Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może polecić mi dobry bagażnik na klapę auta? Mam hak, a auto to toyota rav4. Chciałbym przewieźć dwa rowery, jeden lekki, a drugi to full elektryk, wiec wazy trochę więcej. Kojarzę ze dobra firma to thule. Budżet tak 2k +/-
#rower
#auto
#bagaznik
  • 9
  • Odpowiedz
@Wierzbek: lepiej na hak, zakładasz mocowanie na stałe i tylko w razie potrzeby wrzucasz bagażnik rowerowy(szybki montaż), a w razie czego mocowanie nie przeszkadza przy normalnym użytkowaniu.
Eufab, Thule, twiny load, Westfalia itp. Musisz tylko zwrócić uwagę na kg załadunku i możliwości haka. Ja mam na 3 rowery, 3min. i bagażnik gotowy do załadunku.
  • Odpowiedz
@goferek: @Haddi: @jagodowy_krol: złe się wyraziłem, szukam bagażnika tylnego na hak, na klapę to miałem na myśli ze nie na dach hehe.

@Haddi: Czyli patrzeć tylko ze marka dobra i ładowność w kg? Nie ma jakichś specjalnych systemów które ma tylko jedna marka albo jakiś bajerow na które warto patrzeć? :)
  • Odpowiedz
@Wierzbek: nie, jakbym brał na hak to jedynie dopłaciłbym do opcji żeby była możliwość uchylania tego gdy są zamontowane rowery by mieć dostęp do bagażnika (w najtańszych modelach chyba tego nie ma).
  • Odpowiedz
@Wierzbek: od 3 lat użytkuje thule velocompact 926 i wszystko śmiga, na autostradzie +140km/h sedanem bez problemu z 3 rowerami. Kolega ma taki sam + adapter na 4 rower i tak samo zadowolony. Łatwy montaż na hak jak i rowerów, odchylany żeby dostać się do bagażnika.

Jak masz koło zapasowe na klapie, to lepiej jedz przymierz bagaznik. Na land crusiera nie chciał wejśc bagażnik przez koło, musiałbym dokupić adapter o nazwie:
  • Odpowiedz