Wpis z mikrobloga

O klasie najlepszego pisarza w historii tego kraju i jednego z najlepszych w historii Bayernu, o człowieku do którego tak ciężko się przeczepić, że trzeba szukać co odwaliła jego żona, będzie nam mówił Twarowski. Ten sam, który przez lata sprzedawał tą kartoflaną ligę angielską, uznając ją za NAJLEPSZĄ LIGĘ ŚWIATA, bo tak. Ten sam Twarowski, który nie potrafił nawet widzom powiedzieć, że C+ oddaje ligę angielską rakowi Viaplay.
#pilkanozna
n.....e - O klasie najlepszego pisarza w historii tego kraju i jednego z najlepszych ...

źródło: comment_1653980619Xa2ajsene59Jd1feqlnSJx.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co wiemy, to taką propozycję kontraktu Lewy dostał, bo chyba nikt nie jest tak tępy by wierzyć, że Bayern niczego mu nie


@bezbekpol: Talk było wtedy, czyli 2 latat temu. Teraz Lewy chciał dłuższy kontrakt bo jak napisałeś jako "zwykły Janusz z wąsem" dlaczego nie? Bo Bayern tak nie robi? Co to w ogóle za argument? Z łaski chcieli mu o rok przedłużyć, nie no bajka dla piłkarza
  • Odpowiedz
Niby jesteś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na tagach okołopiłkarskich, ale tutaj piszesz jak zwykły Janusz z wąsem, który nie potrafi spojrzeć na sprawę czysto obiektywnie.


@bezbekpol: Nigdy tak do mnie nie pisz, mogłeś to pominąć. Ja jestem Januszem Bundesligi i chcesz mnie wyjaśniać to bez sztucznego cukrzenia tylko po to żeby wbić mi szpilę.
  • Odpowiedz
żaden piłkarz nie powinien stawiać się ponad klub


@bezbekpol też jestem zdania że nie powinno się robić cyrków jak dyrektor sportowy Mbappe albo grający trener Messi ale też bez przesady, Bayern z swoimi przestarzałymi, sztywnymi zasadami co do kontraktów dla piłkarzy po 30tce czy pensjami obcokrajowców odstrasza piłkarzy bo po co mają umierać za ten klub skoro gdzieś indziej będzie lepiej? Nie dziwię się Lewemu że robi takie akcje medialne i
  • Odpowiedz
Nigdy tak do mnie nie pisz, mogłeś to pominąć. Ja jestem Januszem Bundesligi i chcesz mnie wyjaśniać to bez sztucznego cukrzenia tylko po to żeby wbić mi szpilę.


@Minieri: To nie cukrzenie. Nie ważne czy śledzisz Bundesligę czy Serie A, po prostu pewne rzeczy w futbolu działają niezmiennie od ligi. Rozumiałbym gdyby takie rzeczy pisał byle Janusz, który odpali tylko mecz reprezentacji i patrzy przez pryzmat "Polak rodak, wstrętni Niemcy/Anglicy", a nie ktoś, kto ma choć minimalnie większe pojęcie o piłce i siłą rzeczy musi wiedzieć jak to wygląda.

Bo Bayern tak nie robi? Co to w ogóle za argument? Z łaski chcieli mu o rok przedłużyć, nie no bajka dla piłkarza w prime formie który ma przed sobą 2-3 lata na szczycie. Bayern
  • Odpowiedz
@bezbekpol prawda, że Bayern istnieje 100 lat ale piłka nożna jest tak komercyjna od jakichś 30, a obecny rynek transferowy ciągle się zmienia od wejścia Arabów z petrodolarami, mogą sie trzymac tradycji ale obcokrajowcow tym nie przyciągną, Niemcy może nadal będą to znosić bo wielu z nich to wychowankowie, mogą żyć w ojczyznie itp. dlatego, pomijając poziom sportowy, Müller i Neuer przyjęli propozycje bez zająknięcia

Zresztą, skupiasz się głównie na tym,
  • Odpowiedz