Wpis z mikrobloga

O klasie najlepszego pisarza w historii tego kraju i jednego z najlepszych w historii Bayernu, o człowieku do którego tak ciężko się przeczepić, że trzeba szukać co odwaliła jego żona, będzie nam mówił Twarowski. Ten sam, który przez lata sprzedawał tą kartoflaną ligę angielską, uznając ją za NAJLEPSZĄ LIGĘ ŚWIATA, bo tak. Ten sam Twarowski, który nie potrafił nawet widzom powiedzieć, że C+ oddaje ligę angielską rakowi Viaplay.
#pilkanozna
n.....e - O klasie najlepszego pisarza w historii tego kraju i jednego z najlepszych ...

źródło: comment_1653980619Xa2ajsene59Jd1feqlnSJx.jpg

Pobierz
  • 25
@na-spokojnie: Co to w ogóle za głupie stwierdzenie że agent "gra na transfer"? Agent gra na to żeby zarobić, prawda, ale jak mu piłkarz powie nie ruszam się stąd to nic nie może zrobić. Teraz, kiedy Lewy powiedział co powiedział, to sobie pewnie Zahavi przebiera w ofertach i liczy szekle, ale twierdzenie że agent ma jakikolwiek wpływ na decyzję swojego pracodawcy xD Myślałem że Twaro ma więcej rozumu.
@na-spokojnie: Dla Zahaviego najlepiej jakby Lewy ten jeszcze ostatni rok został w Bayernie i jakikolwiek klub z topu mógłby go za rok podpisać za free - wtedy dostałby tyle kasy za to że to załatwił że z kapci by wyskoczył, bo transfer za darmo, coś się należy, ale widać że chce Lewemu znaleźć klub już teraz.
o człowieku do którego tak ciężko się przeczepić, że trzeba szukać co odwaliła jego żona


To jakiś kult, sekta?

kartoflaną ligę angielską, uznając ją za NAJLEPSZĄ LIGĘ ŚWIATA


WTF?

Ten sam Twarowski, który nie potrafił nawet widzom powiedzieć, że C+ oddaje ligę angielską rakowi Viaplay.


Co to ma do Lewego?

@na-spokojnie: Bayern nic nie potwierdził. Jedyne co, to prezes klubu powiedział, że Lewy ma kontrakt i nie planują go rozwiązać. Wtem
@Minieri: Prawdopodobnie Barca ma dogadany jakiś fundusz który wpompuje kasę w klub a taki Lewy ma być tego twarzą. Agent przy takim scenariuszu swoje zarobi, poza tym z piłkarzem w tym wieku różnie może być, Jak przydarza się taka oferta to trzeba korzystać tu i teraz.
@Kristof7: Jasne, ale Hasan #!$%@?ć może mieć nieco inne zdanie. Lewy jasno powiedzial że koniec przygody z Bayernem i jeśli mają jakikolwiek szacunek dla niego to go puszczą. Zagrał asem z rękawa. Teraz Hasan czy Kahn mogą pierdzielić w mediach że to nie fair, a jest to jak najbardziej fair. Nie chcieli dać mu nowego kontraktu, więc po co ma marnować tam kolejny rok, zamiast zrobić kolejny krok w karierze która
#!$%@?ć może mieć nieco inne zdanie


@Minieri: Wątpię żeby kogoś obchodziło jego zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zagrał asem z rękawa


A ja myślę, że prawdziwy armaty są jeszcze w zanadrzu, pewnie dlatego tak lakonicznie zareagowały władze Bayernu.
@na-spokojnie: Nie zasypuj taką ilością argumentów, bo aż trudno się odnieść. Obraziłeś tylko kilka osób.

Status Lewego to jedno, a rzeczywistość to drugie. Odpowiedz na pytania:

Lewy podpisał kontrakt z Bayernem do 2023 roku - TAK / NIE
Lewy uzgodnił odejście z Bayernu w 2022 roku - TAK / NIE
Lewy komunikował chęci odejścia w poprzednich miesiącach - TAK / NIE
Bayern ma pełne prawo wymagać respektowania umowy - TAK /
Nie chcieli dać mu nowego kontraktu, więc po co ma marnować tam kolejny rok


@Minieri: Dziwne stwierdzenie. Po to jest kontrakt do 2023 roku. Dla Lewego może to i strata czasu. A dlaczego Bayern ma nagle szukać nowego napastnika światowego formatu, bo Lewemu się odwidziało? Na rynku nie ma zastępcy Lewego.
@red7000: Rzecz pierwsza - dostali go za darmo, najlepszego napastnika na świecie w ostatnich latach. Bił tam rekordy. Został legendą mimo że to "Polak".

Rzez druga - powiedzieli mu "słuchaj nie przedłużymy kontraktu bo będziemy szukać kogoś nowego" i tu mieli na myśli pewnie Haalanda.

Na co Lewy "Ok, szukajcie dalej, ale ja chcę #!$%@?ć jak tak stawiacie sprawę".

I teraz powiedz mi czy dobrze Lewy został potraktowany czy nie? Będą
@Minieri: Do obu pierwszych spraw, mam jedną odpowiedź: co to ma wspólnego z obowiązującym kontraktem? Polityka Bayernu jest, jaka jest, ale to są jednak Niemcy i zapisane słowo jest święte.
@Minieri jeśli dobrze rozumiem pogłoski to mówili Lewemu że nikogo nie szukają, a gadali za plecami z Haalandem, jak transfer upadł to teraz desperacko chcą zatrzymac Lewego a i tak nie jest pewne czy nie będzie grzał ławy jesli Mane przejdzie i plotki o Nagelsmannie się potwierdzą

@red7000 kontrakty w piłce rządzą się swoimi prawami i często się idzie na ustępstwa bo z niewolnika nie ma pracownika, a Lewy po tylu latach
Bayern? Może inaczej by zaplanowali wydatki. Tymczasem kilku piłkarzy odchodzi już za darmo (Alaba, Boateng, Martinez, Tolisso, Sule, za rok ma odejść Gnabry). Dodaj to tego nieplanowaną utratę Lewego o rok za szybko.


@red7000: To jednak ma chyba pewne problemy Bayern z traktowaniem swoich zawodników, skoro kolejny szuka drogi ucieczki z klubu. Pal licho Martineza czy Boatenga, których Bayern faktycznie nie chciał, ale odejście reszty to już chyba klub trochę pieniędzy
@Minieri: Niby jesteś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na tagach okołopiłkarskich, ale tutaj piszesz jak zwykły Janusz z wąsem, który nie potrafi spojrzeć na sprawę czysto obiektywnie.

Nie chcieli dać mu nowego kontraktu, więc po co ma marnować tam kolejny rok, zamiast zrobić kolejny krok w karierze która niedługo się kończy? Cała wina po stronie zarządu i jeśli Lewemu zarzucają brak szacunku - niech spojrzą w lustro, bo tam ten