Wpis z mikrobloga

  • 4
Pedalarze to najgorszy sort społeczeństwa. W lesie jadą na milimetry do specerowicza podjeżdżając od tyłu na pełnej BEZ DZWONKA aby późnej płakać o półtora metra odstępu, yebane ameby.
  • Odpowiedz
@sizuuu: Reeeeeee to nie jest ścieżka zgodna z kodeksem reeeee ja mam opony z grafenu reeeee


@yhbgrobdoivbvwamsv: no to na zdjęciu to w ogóle jakaś kpina, bo DDR poprowadzona w sposób idealny - właśnie jako część jezdni, tak jak 99% DDRów powinna być wykonana.

Ale ja o czym innym.

Skoro ktoś twierdzi "przepisy mówią, że masz jechać drogą dla rowerów! PRZEPISY, ROZUMIESZ? TAK, PARAGRAF TAKI ŚMAKI" to niech się nie
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Na nieśmiesznym obrazku pokazujesz auta stricte torowe do wyścigów, które nie poruszają się po drogach publicznych. Rowery szosowe są za to obecne w ruchu drogowym i bardzo często wygląda to podobnie jak na memie OPa.
  • Odpowiedz
@Defender: Po prostu używanie tego zdjęcia jako argumentu świadczy o niskiej zdolności pojmowania. Równie dobrze mogliby dać zdjęcie z tour de france albo tour de Pologne xD ale czego oczekiwać po puszkarzach
  • Odpowiedz
@Zergall: Osobiście nie przepadam, ale przyznaje - to pierwsze co przychodzi mi do głowy jak ktoś gada o rowerze szosowym. Naprawdę wyglądacie w tym komicznie, jedyne co przychodzi mi do głowy jako porównanie to te groteskowe parady równości z kolesiami w jakichś stringach czy dildosami przyczepionymi do czoła xd tym bardziej, że czasami przemieszczam się rowerem w normalnej polówce, szortach luźnych materiałowych i AirMaxach wiec wiem, że da się przemieszczać normalnie
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor:


o nie peleton na wyścigu nie jedzie ścieżką rowerową, szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby to był wyścig, to mieliby numerki

@renkaboga:

Polecam się douczyć zanim zwróci się uwagę. Często numery startowe umieszczane są z przodu kierownicy lub na ramie pod siodełkiem. Oba miejsca nie są widoczne na zdjęciu.
  • Odpowiedz
Dobrze wiedzieć ze kierowcy samochodów nie są w stanie znieść odrobiny krytyki xD ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@kochamschabowe: Tak, kierowcy nie mają żadnej tolerancję na krytykę, dlatego są tu oblegane tagi od tego, są niezwykle popularne kanały na jutjubie w temacie. Temat jest też w telewizji i ogromnej ilości kampanii społecznych. Za to wspomnienie cokolwiek o rowerzystach, jak ostatnio przy
  • Odpowiedz
@sizuuu najbardziej to pedalarze #!$%@?ą, jak jest wąska uliczka, zjeb jedzie srodkiem drogi(albo jeszcze co gorsza jadą obok siebie, jakby spanie razem tym chłopcom nie wystarczyło) a z naprzeciwka sznur samochodów. Pedalarz oczywiście nie zjedzie na bok, a na trąbienie reaguje agresją drogową. Nie cierpię tego drogowego bydła.
  • Odpowiedz