Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi konserwatywkami? Czy one także marzą o tym aby być peklowaną przez 30 cm knagę afrykańskiego dziedzica sawanny? Czy raczej szukają milego i ułożonego chłopaka z przeciętnym sprzętem? A może jest tak, że mają już za sobą gangbang z 5 mokebe a po takowym jakby nigdy nic wraca do domu i daje buzi swojemu partnerowi? Zapraszam do dyskusji. #rozowepaski #pytanie #redpill #blackpill #dickpill #mokebiary #konserwatywka #szaramyszkadlaanonka
zdzislawspanialy - Jak to jest z tymi konserwatywkami? Czy one także marzą o tym aby ...

źródło: comment_1653931640KIhBzpwCyvxzxwovRPqzJO.jpg

Pobierz
  • 29
@sakiro12: ile razy do niej na puzonie grałem to głowa mała, a ile razy wyobraałem ją sobie jako moją żonę, miałem wymyślone imiona dla naszych dzieci, ale cały czas zachodzę w głowę czy ona miała już mokebe który ją peklował 30 cm buzdyganem?
@zdzislawspanialy: Wśród moich dalszych znajomych była taka "konserwatywka". Żadnego chłopaka do studiów bo "nauka najważniejsza". Wszystko zmieniło się kiedy wkońcu na 2 roku studiów pojechała na erazmusa do Włoch. Po powrocie była całkowicie inną osobą i była często widywana w klubie, który był szczególnie popularny wśród obcokrajowców. Co sie stało na erazmusie we włoszech? Nie wiem ale się domyślam.
@zdzislawspanialy: Generalnie zależy. Niestety jest masa konserwatywek, które mają bardzo bogatą przeszłość i ich konserwatyzm wynika z przejścia na seksualną emeryturę. Najgorsze u osób konserwatywnych seksualnie, które chcą wejść w związek z osobą która już jest ,,używana"jest ta loteria. Nigdy nie masz pewności, czy było to jedno pchanie z jakimś sebą w liceum, czy było to regularne cotygodniowe pchanie przez różnych Mokebe czy Enrique.
@Kindybal_xD: Spotkałem kiedyś w barze taką katoliczkę lvl 18. Dosłownie zaciągnęła mnie do domu i nadziała się na knagę, a na drugi dzień ciągnęła mnie do kościoła, poszedłem z nią dla beki. W kościele wzorowa parafianka, modliła się żarliwie, śpiewała psalmy jak anioł. Potem znowu do domu, rozmawialiśmy o Bogu a potem znowu się pchała na khutasa. 10/10, wouldn't recommend.