Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@komandor55: masz warunki zeby dojść do niezlej sylwetki, tylko musisz kontynuować. I pamietaj ze ograniczenie kalorii jest w tym najeazniejsze.
Niestety nie jest latwo, ale staraj sie wymieniac makaron na warzywa.
  • Odpowiedz
Dzięki odzew i pozytywne porady!

@losowynick13: @Tata_Kasi: Faktycznie może jeszcze trochę zejdę z deficytem. Wyrzuciłem całkowicie słodycze i przekąski. Miałem dużego głoda i poczytałem troche o diecie IF. Co prawda nie stosuje jej w wariancie 18/6 tylko 14/8 ale dużo mi pomogła w ograniczeniu apetytu. Ale to stosuje jako wspomaganie podstawowo liczę kalorie. Z warzyw robie mieszanki warzywne z mrozonek do zupy czy drugiego dania, ale wczoraj świeże buraczki były.
  • Odpowiedz
Ja mam taką technikę, że jak koło 18 czujesz głód to schudniesz. Oczywiście, po tej godzinie już nic nie można jeść. Tak jak napisała osoba w 1 komentarzu, 1kg w miesiąc to coś tutej num ciulosz. Ja w maju schudłem blisko 3kg z 72,5 na 69,5 a maj się jeszcze nie skończył, przy 172cm. Tylko same spacery, 434 tys kroków. Od połowy maja liczę ile zjem, obecnie okóło 1800-2000 kcal. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Oczywiście, po tej godzinie już nic nie można jeść

@butcher_borys: XD, nie powielaj takich glupich mitow.

Przydało by się pewnie coś siłowego bo mięśni w ogóle niema.

@komandor55: przydaloby sie, ale musiałbyś robić mase, a nie redukować ją.
Jak lecisz w dół to git, robisz wszystko dobrze i nie sluchaj takich glupot jak to co zacytowalem wyzej. Tez mam te wadę z barkami i to przez kompa.
Z zapychaczy polecam
  • Odpowiedz
@komandor55: Jezu chłopie weź się za siebie bo ciało wyglada na 46-50 letnie.

Z wad, lekka skolioza boczna, zaburzenie lordozy lędźwiowej, na zdjęciu nie widać co się dzieje z odcinkiem piersiowym (poza skolioza), asymetria w budowie klatki - tutaj i bark i klatka to jedna z 1 rzeczy do poprawy.

Asymetria w napięciu łopatek (zapewne przez spięty piersiowy większy) ale także z pewnością problemy są z mięśniem kruczo ramiennym.

Zapewne cały
  • Odpowiedz
@Tigermass: Dzięki za porady, jak będę w stonce to popatrzę. Wada pewnie jak u Ciebie od kompa, najczęściej moja pozycja wygląda tak że lewy łokieć oparty o podłokietnik w prawej ręce mysz przez co prawy bark idzie do góry lewy do dołu i po latach kręgosłup się powykrzywiał.

@Proba_Ratowania_Poziomu: Właśnie staram się coś wziąć żeby jeszcze uratować co się da. Widzę że kolega zaznajomiony z tematem. Nie wiem jak dół
  • Odpowiedz
@komandor55: dokladnie to co napisales. Do 20 roku życia spędzałem każda możliwą minute przed kompem w takiej pozycji i teraz widac efekty. U mnie bardzo pomogla praca fizyczna, bo targając przez dwa lata butle z gazem troche sie to wyrównało, wiec cwiczenia silowe(najlepiej po kontakcie z kims kto sie na tym zna) dadza rade to troche zniwelować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz