Wpis z mikrobloga

Jak czytam co tu ludzie pisza na temat wczorajszej sytuacji to lapie sie za glowe. Serio uwazacie ze to Oliwka jest tutaj poszkodowana? laska ktora przespala sie z gosciem do ktorego swirowala jej kolezanka, kilkanascie godzin po tym jak ta opuscila program. Potem nastepnego dnia SAMA latala po hotelu i sie tym chwalila. W ogole nie zrobila tego specjalnie zeby usidlic kubixa.

Kolejna sprawa, cisniecie kapsla za to ze przyznal sie do uszczypliwego komentarza na pandorze. Serio? Gosc jako jedyny ze wszystkich pieciu edycji programu mial jaja przyznac sie do tego. Kilka pytan wczesniej domi tez miala mocne pytanie i kto niby je zadal jak nie oliwka? Sama zadaje uszczypliwe pytania, nie ma odwagi sie przyznac, ale cisnie po Kapslu. Niezle.

Po trzecie, oburzenie ze Kubix nie jest choragiewa i smie miec wlasne zdanie na temat seksu pomiedzy nimi. Oliwka nie widzi nic w tym zlego, BO ONA PRZECIEZ WYJASNILA XD sprawa zamknieta!
Jej reakcja na to co powiedzial kubix, czyli to ze za bardzo sie pospieszyli, tylko potwierdzilo moja opinie na jej temat. Zeby to faceg byl tym ktory uswiadamie lasce ze za szybko sie puscila, jprd.
#hotelparadise
  • 14
@why1sthat: ale ja nie powiedziałam że nie możesz tylko zapytałam po co to robisz? Próbujesz narzucić innym swoje zdanie i ustawiasz je w pozycji jedynego właściwego. Ludzie na tagu to nie są bezmyślne ameby i każdy może mieć własne zdanie na dana sytuację i ty również, ale są lepsze sposoby na ich wyrażanie niż to co zaprezentowałeś w swoim wpisie. ( )