Wpis z mikrobloga

@qualin:

Czego to uczą teraz w tej szkole xD

Nie wiem, czego uczą teraz w szkołach, bo ostatnią skończyłem 15 lat temu i było to technikum.

pani z lidla już nie patrzy krzywo jak wykupuję cały kartonik baterii do pada od #xbox

Zrozumiałem to tak, że jest to już tak nagminne, że pani w Lidlu już się przyzwyczaiła. Nie ma w tym zdaniu mowy o zaprzestaniu wykonywania danej czynności, wręcz przeciwnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: ziomuś pad Elite nie jest na baterie więc na logikę na cholerę miałaby do niego je dalej kupować? xD
Nie chciałem pouczać odnośnie języka tylko rozumienia tego co się widzi i czyta.
@qualin: nie wnikam, jakie były intencje OP-ki. To mogło być nie jej zdjęcie i mogła pochwalić się czymś, czego nie ma, myśląc że trzeba do tego baterii. A może jeszcze się jej nie rozładował i nawet nie wiedziała, że nie trzeba baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o to, jak skonstruowane jest zdanie, a jest skonstruowane źle ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: Twoi znajomi muszą mieć fajnie z Tobą jeżeli Ty wszystko odczytujesz dosłownie zamiast potrudzic się na jakąkolwiek interpretację przyswajanych wiadomości xD