Wpis z mikrobloga

@Jade: żadne korpo nie ma czystych rączek, a jak dają za darmo to sie bierze a nie narzeka i tyle mam ogółem do powiedzenia na ten temat
  • Odpowiedz
@mleko23: nie ma niczego za darmo, za wszystko płacisz - po prostu nie pieniędzmi.

@RedveKoronny: warto dodać że upośledzony launcher i polityka anty-konsumencka pro-korporacyjna, nie po to tyle lat rynek się rozwijał żeby startowała platforma która ma mniej funkcji niż Steam 15 lat temu.
  • Odpowiedz
  • 81
@Korax paskudna polityka exclusive gamę stosowana na pc, już to wystarczy dla mnie do bojkotu. Do tego to chińskie korpo a im nie można ufać
  • Odpowiedz
@marcelus: np. całej społeczności, dyskusji, recenzji, modyfikacji, publicznych profili, rekomendacje, playlisty.. mógłbym wymieniać i wymieniać a jeszcze każda następna osoba po mnie by wypisała przynajmniej jedną rzecz.

Epic Games to nie jest platforma dla graczy, to jest bazar dla korporacji, tam masz wydać pieniądze, uruchomić to na co pieniądze wydałeś i jak działa to git, i to jest cały EGS, koniec balu, można się rozejść.
  • Odpowiedz
polityka gier na wyłącznosc głównie, i dodatkowy launcher o ktory nikt nie prosil

paskudna polityka exclusive gamę stosowana na pc, już to wystarczy dla mnie do bojkotu. Do tego to chińskie korpo a im nie można ufać


@vesper_: @RedveKoronny: ciekawe czy tak głośno krzyczeliście o exach jak istniach tylko steam i trzeba go było mieć by grać, albo jak gra wychodziła tylko na steam, a na gog, origin, uplay etc.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow:

ciekawe czy tak głośno krzyczeliście o exach jak istniach tylko steam i trzeba go było mieć by grać


Nie narzekałem, zwłaszcza na gry multiplayer z antycheatem. Dodatkowo pozwolił zaistnieć masie niezależnych twórców, chociaż obecnie koszt wypuszczenia gry na steam określiłbym jako drakoński, niestety. Jako pierwszy launcher przy okazji pozwolił nie posiadać pierdyliarda ikonek na pulpicie, tylko jedno narzędzie do odpalania wszystkich gier

albo jak gra wychodziła tylko na steam, a
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: epica hejtuję za antykonsumenckie praktyki, ale mam tam kilka gier bo było taniej i okrojone funkcje szczerze mówiąc w ogóle mi nie przeszkadzają a nawet pasują. Launcherow ogólnie nie lubię ale jak już musza być to ich jedyny dla mnie plus czyli ściąganie i updatowanie gier w epicu jest, chcac pograc nie atakują mnie jakieś czaty, okna z promocjami, filmy społeczności i inne syfy z których i tak nie korzystam
  • Odpowiedz
@mleko23: To jest ogólnie serwis robiony przez idiotów. Zamiast go rozbudować i dać fajne usługi społecznościowe, może wbudowany komunikator czy jakieś funkcje współdzielenia konta. To ci dają co tydzień grę za darmo co ją 99% ludzi poprostu doda do biblioteki i zapomni o platformie. Nie zdziwił bym się gdyby mieli bazę użytkowników 80% Stema i 3% ich obrotu XD Przecież na te gry to musiała iść taka kasa że głowa mała.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow no krzyczałem i do późna kupowałem wersję pudełkowe. Jaki to ma związek? Do dzisiaj mi się nie podoba fakt, że nie mogę kupić wersji pudełkowej, gdzie mam kopie na własność tylko samo pudełko z kluczem.

Co do goga, origina to aby na pewno była kwestia polityki exów? Bo gog przecież nie był od początku takim zwykłym sklepem a'la steam tylko działał w niszy. Origin czy uplay to z kolei sprzedaje swoje
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow:

VACu, który przed niczym nie chroni?


i na tym chyba mogę uciąć z tobą rozmowę XD.

Valve można tłumaczyć z tego że np cs go nie ma originie, właśnie przez VAC-a.
Epica nic nie tłumaczy z praktyki, która de facto zmusza konsumenta do pobierania zbędnego narzędzia
  • Odpowiedz