Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RussianTeacher: @pestki_z_dyni:
lekarz powiedział, że dwa dyski mam wysunięte i cośtam mi się na coś naciska i dlatego takie nagłe pogorszenie, bez zastrzykow nie mogłam się już wyprostowac xd
miałam miec operację ale lekarz namówił mnie na zabieg, będą mi wpuszczać pod dyski jakiś żel, który później sie tam formuje i zastyga.
Ten zabieg to jakaś nowość i dopiero do polski dociera, więc moj lekarz zadowolony ze zgodziłam się byc
@jajochlebki: Idź do fizjo żeby ogarnąć ćwiczenia i wejdź w nawyk robienia ich regularnie w domu. Operacje to gówno leczące wyłącznie objawy tj. wycinanie kawałka kręgu żeby nie naciskał na nerw, z możliwością #!$%@? sobie kręgosłupa na amen.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pestki_z_dyni:
lekarz powiedział, ze jedno nie wyklucza drugiego i jeśli zabieg mi nie pomoże, to mogę po jakimś czasie pójść na operację. w sumie why not, zabieg nazywa się "Disco Gel" więc powinno byc wesoło (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amozeinaczej: #!$%@?łeś sie na kolana, czy jakiś wypadek?
I co to znaczy że "ścięgna tworzą gęsią stopę" XDD czasami myślę ze oni sami na bieżąco wymyślają niektore "medyczne określenia", wpisują i sie z nas śmieją XD