Wpis z mikrobloga

  • 24
Sporo tu chyba stulejarzy, że tak wszyscy stoją za Oliwką xD ja to się nie mogę doczekać kiedy tej karynie, co nie potrafi skleić zdania, zejdzie ten uśmiech z twarzy

Niech wygra to Wiki, bo na podchody i kalkulacje reszty lasek to się już nie da patrzeć.
#hotelparadise
  • 29
  • Odpowiedz
@ddonewry927 Skunks jeszcze nie wrócił a z Zenkiem miała spinę, zresztą Zenek szukał czegoś więcej z tą nową.Kuba obiecał że podejdzie do Wiki i suma summarum Wika odpadła,zamiast Oliwki.
@Amikamamy Ja Tobie przypominam że to program rozrywkowy,trzeba sobie odbijać partnerów, jednocześnie trzeba się szanować.Jak koleś Cię olał dla innej i ma w Ciebie #!$%@? to nie dajesz mu dupy przy pierwszej wspólnej nocy.
  • Odpowiedz
@blackabigail: zgadzam się z Tobą,
przypominać mi też nie musisz o ,,szacunku'' bo mam swoje zasady,
ale nie zmienię w tym przypadku zdania bo
-w HP,kazdy chce tam być jak najdłużej ,
-każdy robi to co lubi
  • Odpowiedz
@Amikamamy Zdzir sam kilkakrotnie powiedział że lepiej dogadywał się z Domi,gdyby chciał być z Oliwka to by z nią był.Wybrał dla siebie lepszą opcję.Ja rozumiem sex przed kamerami z miłości ,z pożądania ale nie zrozumiem z wyrachowania żeby tylko zostać w programie.Zdzir to wiadomo że jest zdzirem ,wszyscy to już ustaliliśmy .
  • Odpowiedz
@blackabigail: dokładnie,myślę jak ty ,obydwoje siebie warci
ale mi chodzi o to że to Zdzir tak naprawdę namieszał najwięcej wobec jednej i drugiej dziewczyny ,taki typ
a wyszło jak wyszło,on bidulek bo nie ,,potrafi zapanować nad swoim chłopaczkiem'' a Oliwa-zdzira bo go do tego ,,zmusiła'' według starszej i tylko ona winna
  • Odpowiedz
@Amikamamy Produkcja miała jakiś plan odnośnie powrotu Domi. Widać było że wiedziała co zrobił Zdzir i wróciła żeby zamieszać i go odbić.Starala się jak mogła i myślę że dlatego jest tak znienawidzona,ale taka była jej rola.
  • Odpowiedz