Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu kilkunastu porównań na YouTube wybrałem Oppo Find x5 pro. Dobry wybór czy jednak zła decyzja? #android #ankieta #pytanie #oppo #iphone #samsung
Jeszcze mogę się wycofać bo z Amazon UK więc doradźcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz NdFeB - Po obejrzeniu kilkunastu porównań na YouTube wybrałem Oppo Find x5 pro. Dobry...
źródło: comment_1653854377KINm2YbvFRjuWlsofQ8e7V.jpg

Dory wybór?

  • Świetny! 14.3% (10)
  • Samsung S22 Ultra mimo wyglądu, nadal lepszy 24.3% (17)
  • Trzeba było brać iPhona 13 Max 55.7% (39)
  • Inny (jaki?) 5.7% (4)

Oddanych głosów: 70

  • 24
@Dibhala: sprawdzam czy dokonałem dobrego wyboru. Coś tak czułem że wygra iPhone, naprawdę chciałbym lubić systemu Appla, ale próbowałem i nie dałem rady ¯\_(ツ)_/¯
@atrophy: różowa ma i ten OS jest taki se jak dla mnie, ale bardziej irytuje mnie podejście Samsunga do użytkowników, wygląd starego Nota żeby linie się zwróciły + gorszy procek na Europę
@NdFeB: Gorszy jak gorszy. Miałem telefon ze snapem 888 i mam telefon z odpowiadającym mu Exynosem. I to się grzeje i to, bateria w tym i w tym mała, więc z racji pojemności krótko trzyma, ale dla mnie to nie jest akurat problem. Wyświetlacz, aparaty i stabilność softu mnie przekonały. Zero ścin, szybkie aktualizacje bezpieczeństwa. Może jakbym grał, to by mnie bolał Exynos, ale na razie aż tak mnie nie piecze,
@atrophy: miałem Xiaomi i już nigdy więcej z powodu softu. Ten Oppo podoba mi się z wyglądu, ale ja mnie zawiedzie to zdecydowanie ostatni chiński telefon jaki kupię. Dzięki za komentarz, bo udowadnia że testy i recenzje to jedno, a użytkowanie na co dzień to co innego.
@NdFeB: no właśnie Xiaomi też miałem i tak samo z powodu softu powiedziałem sobie nigdy więcej. Myślałem, że to ich jakaś podmarka, ale chyba pomyliło mi sie z Realme? Niech służy. Jeżeli potrzebujesz dużej baterii i szybkiego ładowania to chińczyki nie mają sobie równych, Apple i Samsung wciąż dają małe baterie i wolne ładowanie. Znajomy ma chyba właśnie Realme, narzeka na soft xD, ale ładuje to co najmniej 60 watami raz
@NdFeB: > Find x5 pro

@NdFeB: no cóż dopiero co wyszedł więc nie wiadomo czy to dobry czy zły wybór. Ty nam to powiesz( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to serio aż 6k musi kosztować? Pogięło ich. Ile na Amazon UK?
@vulcanitu: £1,039.00 Ten Samsung £1,189.00 więc w cenie jest marginalna różnica. Za Oppo wygląd i ładowanie, za Samsungiem nagrywanie wideo i zoom ale system średnio mi się podoba. Jestem w rozterce trochę
@vulcanitu: moja różowa to fan Samsunga, trochę czuję że podświadomie chcę jej pokazać że są inne równie dobre telefony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Apple znam i nie lubię, Samsung znam i ujdzie Oppo ostatnia szansa skośnych żeby mi zaimponować( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MercedesBenizPolska: Dopiero 2 dni minęły ale jestem w 99% zadowolony. Bardzo fajny telefon i fajna odmiana. Miałem Nota wcześniej i pewnie gdybym nie miał to bym wziął tego 22 ultra, ale nowy telefon musi być inny. iOS już chyba nie polubie niestety.
@NdFeB: Cześć Mireczku. I jak wrażenia z tym oppo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze mi się marzył note, więc rozważam teraz S22 Ultra, ale Mirki tak bardzo narzekają na baterie że trochę się boję ryzykować. Dlatego druga opcja to ten oppo.
Jak w porównianiu do Note?
Bateria, użytkowanie, menu itd.

Z góry dzięki!
@Esseker352: Cześć, Oppo oddałem po kilku dniach miało jakąś taką wadę że potrafiło korzystać tylko z jednego policzenia albo 4G albo WiFi po prostu przy załączonym WiFi nie można było wykonywać połączeń bo sieć operatora zanikała. Ogólnie nie byłem zadowolony też z aparatu bo wbrew temu co sponsorowane recenzje twierdziły nie jest wcale taki super, a baterie dało się dość szybko zajechać, ale podobno poprawiała się po kilku dniach jak już