Wpis z mikrobloga

@Lethaliity: Dokładnie mogła mieć pęknięty przez co miała chwilowo problemy z oddychaniem ale po paru dniach sam się zrósł. Ja miałam kiedyś pęknięte biodro, przez 2 tygodnie kuśtykałam po czym jak w końcu poszłam do lekarza, zrobiłam zdjęcie to lekarz powiedział, że nie ma co robić bo było pęknięte ale samo się zrosło ¯_(ツ)_/¯ Kazał brać dalej leki przeciwbólowe i tyle. Organizm się szybko regeneruje. Nie ze wszystkim trzeba biec od
@s---k: Nie ja jestem od wydawania wyroków xD Wyrok będzie we wtorek. Tak ciężko ci zrozumieć, że zeznania Deppa i jego osoba do mnie nie przemawia? Nawet jakby Depp był kobietą i to byłby związek dwóch lesbijek to po tym co on sobą reprezentuje nie uwierzyłabym mu w żadne słowo. Typ siedzi na procesie o zniesławienie, który sam wytoczył byłej żonie, która rozwiodła się z nim podając jako jeden z powodów
@Lethaliity: Ta? To ciekawe bo ja nie miałam żadnego śladu na biodrze, żadnego zaczerwienienia, siniaka nic. Właściwie nie wiedziałam nawet czemu mnie boli. Nie podejrzewałam, że jest pęknięte, spadłam wtedy z 3 metrów wysokości ale myślałam, że sobie po prostu coś ubiłam, dopiero na zdjęciu rentgenowskim wyszło pęknięcie, które się zrosło. Raczej biodra by mi nie wstawili w gips xD bo w gips wstawia się tylko złamanie aby usztywnić a ja
@s---k: Serio, szkoda dyskutować z tobą. Porozmawiałabym ale nie chce mi się pisać tego wszystkiego. Zadzwoń do mnie to ci opowiem co myśle na ten temat. Lepiej mi się rozmawia niż pisze.