Wpis z mikrobloga

Hej!
Ponawiam post, bo jest tylko 40 ankiet a warunkiem było 100 ( Lub chociaż niewiele mniej) a nie chciałabym nie odwdzięczyć się za pomoc. Myślę, że najwyżej przesuniemy na poniedziałek rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz to...

Mam do obronienia magistra z Kosmetologii i potrzebuję ankiet od ludzi którzy mają/miały problemy z trądzikiem i są w wieku 16-25 lat.
Jako, że mój promotor bardzo późno mi odpowiedział potrzebuję waszej pomocy.

Za waszą pomoc wylosuje jedną osobę i zamówię jej coś z pyszne.pl za 30zł.

Co trzeba zrobić?
- Zaplusuj wpis ( Losowanie przez mirkolos.pl)

- Wypełnij ankietę ( Na końcu podaj swój Nick z wykopu)

- Link do ankiety https://forms.gle/ikabTmJ7rBAUriHT6

Zielonki nie biorą udziału, losowanie w niedziele lub poniedziałek wieczór 17:00-18:00 o podobnej godzinie by ktoś mógł sobie od razu coś zjeść :)

Jedyny warunek, to żeby było z 100 wypełnionych poprawnie ankiet (zwróćcie uwagę, żeby w pytaniu uszereguj odpowiedzi się nie dublowały).

Osoby, które zaplusowały poprzedni post dalej oczywiście biorą udział w losowaniu. Fajnie by było jakbyście mimo to polubi ten by się przebił do większej ilości osób :)

Dzięki!

#rozdaje #rozdajo #rozdajozadarmo
  • 12
@dirtydiana02: nie pomogę w kwestii ankiety ale wypowiem się na temat leczenia trądziku. Jest taki lek na trądzik - Accutane. Potrafi spowodować poważny zespół suchego oka i z doświadczeń ludzi, które czytałem na reddicie wynika, że to jest raczej dożywotnia dolegliwość.

Wybacz, że post nie na temat, ale może ktoś z problemem trądzikowym przeczyta ten post i przed ewentualnym wzięciem tego leku zrobi większy research. Ofc wszystko jest dla ludzi, ale