Wpis z mikrobloga

Poznałem różową 4/10 dla beki zapytałem ile sobie daje sobie w skali do wyglądu a tu taka odpowiedz.Nie chce myśleć co o sobie myślą te influncerki z instgrama.
Ps.Pokazałbym wam ją ale poznałem na Datezone wiec nie wypada, bo by mogła mieć przypał ale uwierzcie mi też byście jej dali max 5/10 w skali wykopu.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #p0lka #hipergamia
Onaaa20 - Poznałem różową 4/10 dla beki zapytałem ile sobie daje sobie w skali do wyg...

źródło: comment_1653832831QIMd2kXFAAh6WBYL5mUe1T.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Onaaa20: nawet więcej, jedna poznana mi kiedyś na zbiorniku licznik pokazywała - po zalogowaniu już 50-70 wiadomości od spermiarzy, potem w ciągu dnia potrafiło przekroczyć 500, jak wrzuciłeś post/ogłoszenie, że jest się chętnym na spotkanie
  • Odpowiedz
@Tino: A to wtedy tak ja pisze ze 100 wiadomości jak się jest zalogowanym powiedzmy przez 1/2 godzinę a jakbyś był online cały dzień to na luzie 500 by było
  • Odpowiedz
@Onaaa20: właśnie takiej kiedyś pokazałem moje ówczesne konto, kiedy miałem - zdziwiła się czy może nie zablokowałem u siebie odbierania wiadomości albo nie zmieniłem ustawień z widocznością - taka ich rzeczywistość, jak u kacapów, oderwane realia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz