Wpis z mikrobloga

Przypominam że Denis chciał walki z Pudzianem, a wręcz mówił że pokonałby go w stójce w małych rękawicach, czy tam k1. Tylko dajcie mu pół roku. xD

Btw. Najlepsze jest to że fani freaków mówili że to możliwe, tak samo jak to że Kasjo wygra ze Szpilką w boksie. Spora część podzielające te zdanie miała logo dzika w avatarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posiadanie takiego avka to jak przyznanie się w prost, że twoja opinia nie ma żadnego znaczenia, delikatnie mówiąc, coś jak anime na profilowym na fb.

#ksw #famemma #highleague #warszawskikoks #wk
  • 19
@woldysznator_te_osiemset: zesrał by się. Pudziana tylko udusić by ktoś mógł najprędzej w mma bo już po 40 mobilności nie ma i kondycji. Sami czeczeni mówią że oni tarcze ledwo mu trzymają bo nikt że środowiska mma takiego #!$%@? nie ma jak Pudzian i muszą się wymieniać. Do tego kopać też potrafi bo karate trenował. Żeby go uśpić też by musiało to by być bydle jak soldic przynajmniej
@ziko100: nie bierz tego do siebie, ale jest bardzo dużo osób co uważają się za ekspertów bo nie pominęli nigdy żadnej gali ksw. wystarczy wejść na fejsa i poczytać komentarze tych januszy, nigdy w życiu nie mieli rękawic na dłoniach a oczywiście wszyscy najmądrzejsi. ja się np. na piłce nożnej nie znam w ogóle i nie mam zamiaru nigdy powiedzieć słowa w tym temacie, dlatego denerwuje mnie że ludzie co obejrzeli
@kubaadamek: Są różne wywiady, zresztą ton wypowiedzi był taki że on by chciał takiej walki i wierzy w swoją wygraną, tylko za pół roku xd. Nie bez powodu sam Pudzian się do tego odnosił. Ja tu bardziej widzę szukanie rozgłosu i próbę wypromowania szerzej siebie i swojej organizacji, ale nie wątpię w to, że ten cymbał serio wierzy że wygrałby z Pudzianem.