Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ojrj, ależ na tym portalu siedzą wrażliwe i delikatne płatki śniegu, którzy wrzucają na czarno za sam fakt wykazania bzdur jakie gadają. :D

Takim przypadkiem okazał się tym razem pewien kiepski kierowca zwany @majk90, który nie potrafi dostrzec wyprzedzania bezpośrednio przed przejściem dla pieszych.

Mam nadzieję, że nigdy nikogo nie zabije, a w razie czego, tak jak mówiłem, skoro wszystko jest poprawne to będzie mógł się pochwalić swoją wiedzą przed sądem.

Jakby co to jestem chętny na przyjście na rozprawę by zobaczyć jak cię @majk90 sąd uświadamia więc daj koniecznie znać.

W komentarzu film.
#prawojazdy #polskiedrogi #polscykierowcy #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1653740376khszNIXxGgRbTC9MdQ97Uw.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: nie widać powiadomień (można obejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i komentować wpisów.

Ale głównym objawem jest ból dupy, że ktoś inny śmiał wykazać błędy w jego rozumowaniu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ojrj, ależ na tym portalu siedzą wrażliwe i delikatne płatki śniegu, którzy wrzucają na czarno za sam fakt wykazania bzdur jakie gadają. :D

@Krupier: A jak nazwiesz kogoś, kto rozpamiętuje internetowe niesnaski i przeżywa brak możliwości udziału w dyskusji trąbiąc o tym na lewo i prawo bezpodstawnie wołając kilkanaście setek ludzi? Ja bym nazwał go płatkiem śniegu, tymczasem jego prawdziwy login to Krupier. I właśnie za ten spam tagami należy Ci