Wpis z mikrobloga

Czy każda #p0lka tak mało energii wkłada w wychowanie dzieci? Wcześniej widziałem to wśród znajomych i rodziny, teraz widzę u mojej żony. Zero wygłupów, zero zabawy, zero energii. O jakimkolwiek wysiłku, czy bieganiu dziecko może tylko pomarzyć. Najważniejsze to, aby tylko usiąść na dupie, dać dziecku telefon albo włączyć bajki w TV i siedzieć. Podobnie na wyjazdach/imprezach- dopóki dziecko siedzi w samochodzie czy przy stole to opieka jest po stronie #p0lki a jak dziecko wybiegnie z samochodu/odejdzie od stołu to #p0lka zostaje na dupie, a opieka nad dzieckiem przechodzi na faceta.
#niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #rodzicielstwo
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@inko-gnito: u mojego brata tak jest, że oni nawet swojego dziecka nie pilnują, jak gdzieś jesteśmy na jakichś urodzinach, tylko siedzą przy stole, tak że trochę masz racji. Akurat ja z żoną dużo czasu spędzamy z córką, dlatego mamy wieczny burdel w domu, bo nie ma kiedy tego porobić wszystkiego. Bajki staramy się ograniczac. Reguły nie ma,.zalezy od ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@inko-gnito: A kto mu robi jedzenie, myje go, chodzi na wywiadówki, pakuje do szkoły/przedszkola, chodzi na badania, pierze pościel, prasuje ubrania, podaje leki, gdy chory i inne tego typu? Jeśli podział opieki macie po równo to słabo z jej strony, ale jeśli wszystko jest na jej głowie no to pewnie robi to wszystko i jej bateria pada na więcej