Wpis z mikrobloga

matka znowu drze ryja jak opętana jakaś i mnie wyzywa od narkomanów, ubeków, ćpunów, zomowców i innych, że niby pralkę sprzedałem i kupiłem sobie narkotyki za uzyskane na transakcji środki finansowe, a to nie jest prawdą nawet, bo ja nic nie sprzedałem, tylko zastawiłem w lombardzie to jest zupełnie inna sytuacja przecież ale jej nie wytłumaczysz, bo ona nie rozumie tego, że też mam swoje życie i swoje potrzeby finansowe, których ona nie zamierza najwidoczniej dobrowolnie pokrywać, to muszę sobie radzić innymi sposobami przecież wiadomo.No ogólnie to masakra, ona ciągle się o coś czepia, a to, że telewizor sprzzedałem albo za chwile drze ryja na mnie, że jej jakieś ubrania ktoś ukradł i mnie oskarża też, nie da się wytrzymać tego, jest ciężko.
Żeby jeszcze jakieś dowody miała, że to ja to też inaczej bym na to patrzył, może bardziej krytycznie, ale nie ma żadnych dowodów, bo nie jestem głupkiem jakimś przecież, czy tam debilem.
Jestem mądry.

#narkotykizawszespoko #dziendobry
  • 19
@Cancer84: no to mówię przecież, kompletnie jej od tego słońca chyba tak się stało czy coś nie wiem, pytałem jej czy ma jakieś problemy to nie chciała rozmawiać, darła się, że mam #!$%@?ć nie wiem, nie rozumiem, nie moja sprawa ja se normalnie elegancko czilera i żyje chwilą normalnie pozytywnie a nie jak wariat drzeć ryj kto to widział.
@Michuyyy: no żeby tylko jej z roboty przez to nie wyrzucili, bo już wtedy to w ogóle się pogniewamy
ja wiele mogę tolerować lepiej lub gorzej, ale są pewne granice po przekroczeniu których i dla mnie nerwy nie wytrzymają, oby tak nie było
z farcikiem mordeczko.
@crystalmethh: no ja akurat nauczyłem już, żeby nawet nie próbowała z takimi tekstami wyskakiwać do mnie, bo nie jestem takim człowiekiem, że będę mówił że deszcz pada, jak ktoś mi pluje w twarz, jest akcja, jest reakcja w takich sytuacjach i kolejnym razem 3 razy się zastanowi czy warto prowokować w ten sposób.
Z fartem
@woskrosenie: Tak, jak mnie bardziej stara od kasy odetnie to niestety nie będę mial innego wyjścia, to jest tylko i wyłącznie konsekwencja jej działań.
A wiesz może mordko, czy przeszłoby coś takiego, że bym dorobił klucze, i bym jednocześnie w dwóch lombardach bym ten lokal zastawił w ten sposób, że w każdym po komplecie kluczy bym zostawił, zebrał kasę i byłbym usatysfakcjonowany przez pewien czas.
Z fartem
@Nizax: już niestety te źródełko wysycha coraz mocniej, także zobaczymy co życie przyniesie w dalszych etapach.
@woskrosenie: tak też nie chciałbym zbyt łapczywie, nie można takim pazernym być, bo skończy się tak, że w żadnym nie uda się zastawić, i wtedy to dopiero będzie dramat.
Z farcikiem.
@Hissis: Ty to jesteś fenomen patrzę na ten tag od jakichś 2lat
A cały czas zaskakujesz kreatywnością jak i realistyką dla niektórych tego co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NotJakpon999: mnie zatrudnił lombard do #!$%@? towaru z kwadratu, to moja praca po prostu. Ja nie jestem głupi, drobnica to już dawno temu pogoniona została, teraz się ratuje tym co jest, z kosmosu nie wyczaruję przecież.

@tortexx: Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę
Tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem

z fartem mordeczki