Wpis z mikrobloga

#gusto #rozdajo #dzieci
Zapewnij uśmiech Bombelkowi poprzez wygranie dwóch kubeczków żelków Gusto

Z okazji dnia Bombelka KOD RABATOWY -22%:


Do sklepu wchodzą 3 limitowane słodkie zwierzaczki:
<3 Żabki
<33 Krokodylki
<333 Jasssczurki

Jak mogę wygrać rozdajo?
---> Zaplusuj posta
---> Dodaj #gusto do obserwowanych
---> dodatkowe plusy za wysłanie mi stupek na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czemu muszę to zrobić? Dej za darmo
---> Nie ma nic za darmo, człowieku o konkretnych poglądach na życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warunki:
---> 2x wygrywają x 2 kubeczki. W niedzielę wyniki, w poniedziałek wyślemy byście zdążyli zaspokoić swoje dziecko, albo siebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kwasny_konfident - #gusto #rozdajo #dzieci
Zapewnij uśmiech Bombelkowi poprzez wygra...

źródło: comment_1653664979bkzYVQcVSlV8bITYXqYrC7.jpg

Pobierz
  • 27
@Kwasny_konfident: Ja mam dwa pytania, dlaczego na shopee jest tak mały wybór waszych żelków i kiedy pojawi się ich więcej? Wiadomo, że z kuponami shopee bardziej opłaca się zamawiać niż z waszej strony, ale to nie powód by ograniczać ludziom dostęp do żelków. Swoją drogą dziwne, że nazywacie je Vangusto.
@Kwasny_konfident: Czekam. Póki co z godzinowymi kuponami shopee wychodzi 11,95zł za 1kg żelków malinki + darmowa dostawa. Nie mniej jednak sklep nazywa się wajada.pl, więc faktycznie dziwne, bo czemu nie gusto?
@Kwasny_konfident: chcę sobie sprawić takie żelki prawdziwe kwasiory i teraz pytanie - jabłka i gruszki, one są kwaśne w swoim smaku (czyli mega kwaśne jabłko i ekstra niedojrzała, kwaśna grucha) czy są kwaśne jak cytryna, limonka, kwasek cytrynowy?