Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chłop mówi o jakieś przerwie w związku i że wiele par tak robi. Podam wam przykład. Mój znajomy który był z dziewczyną od gimnazjum, po szkole średniej ona pojechała na studia do innego miasta, on do pracy za granicę. Stwierdzili, że nie ma to sensu i się rozstali. Przez jakiś rok praktycznie ze sobą nie rozmawiali. W tym czasie typ #!$%@?ł, a ona w czasie wolnym od studiów zrobiła sobie słynną karuzele #!$%@?ów. Po czasie- razem stwierdzili, że ciężko jest im być osobno i znowu wrócili, tym razem coś na zasadzie otwartego związku bo typ dalej pracował za granicą, a ona jeszcze studiowała. Przygody dalej trwały, aż ona skończyła studia, typ wrócił na dłuższy czas i się zaręczył. Do dziś żyją ze sobą. Przed rozstaniem oboje się zapuścili, on trochę ulany, ona wchodziła powoli na wagę ciężką. Jak przebywali osobno to wzięli się za siebie i oboje schudli. Czy takie otwarte związki to coś dobrego? Osobiście bym się chyba brzydził różowej, ale nie mi oceniać.
##!$%@? #cuckold #przegryw #przemyslenia #zwiazki
  • 7
  • Odpowiedz
@WUJICO: ciekawy temat. kilka dni temu rozmawialem z kolega z pracy - lgbtqwerty w zwiazku od... 16 lat. od okolo 6 open, wlasnie po rozstaniu. I to im dziala, a jak komus dziala, to co mi do tego :) Tylko obie strony musza chciec, nic na sile (ciagniecie monogmaicznego zwiazku na sile tez nie jest dobrym pomyslem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TWezmyr: gdybym wiedział że w poprzednim tyg była z jakimś gościem, a w tym jej liże pieroga to mnie to obrzydza. Co innego jakiś mechaniczny seks, ale seks z zaangażowaniem wiedząc, że kilka dni wcześniej ktoś inny był na moim miejscu- po prostu nie.
  • Odpowiedz
jest fajnie dopóki sobie myślisz, że możesz sobie laseczki zaliczać i wszystkie pozytywne aspekty po Twojej stronie z tym związane, ale jak zaczynam myśleć, że ktoś by mógł pukać moją różową to już wizja otwartego związku nie jest kolorowa i mnie by zjadły takie myśli

Szkoda ze nie ma otwartych związków jednostronnych hah

@Hurry_up czyli ty byś mógł ruchać wszystko, ona by się na to zgadzała, ale sama pozostała ci wierna?
  • Odpowiedz