Wpis z mikrobloga

Dziś stojąc w kuchni zauważyłem z okna, że obok mojego auta parkuje stary dziadek. Uderzył tyłem w mój przód, wszystko widziała babka która handluje pod blokiem jajkami, serami itp. Podeszła po dziadka, zwróciła uwagę że uderzył w samochód, no i zanim zdarzyłem zejść na dół dziadek uciekł. Mam trochę zgnieciona przednia tablice rejestracyjną, ułamaną ramkę na tablice, zauważyłem też dwa ślady na lakierze przedniego zderzaka. Z okna postarałem się zapamiętać numery rejestracyjne, babka powiedziała że będzie świadkiem, więc wezwałem policję. Wszystko fajne, ale okazało się że pod zapamiętanym przeze mnie numerem rej. jest inny model samochodu i mldy właściciel, więc gdzieś musiałem się pomylić.
Dopóki nie odnajdę sprawcy to nie ma szans na odszkodowanie nie? #pytanie #ubezpieczenia #samochody
  • 6
@OrzechowyDzem są kamery na targowisku obok, pytałem czy mi cofną to strasznie się wykręcali żeby tego nie zrobić, podobno jakiś koleś co się tym zajmuje jest na urlopie, a sam zapis można cofnąć do 7 dni.
Sytuacja była dynamiczna, akurat robiłem dziecku mleko i nie miałem przy sobie telefonu.

@thewickerman88 dzięki, numer który wpisałem nie pokazuje zdanego pojazdu, ale policja mi zadzwoniła że to jakiś passat kombi (sprawca byl w samochodzie małym,