Wpis z mikrobloga

W Sniper Elite 5 gra się naprawdę spoko, dawno już żadna gra nie dawała mi tyle zabawy choć trzeba przyznać że misje raczej nie są zbyt rozbudowane, zaskakujące czy chociażby różnorodne no ale mam dopiero z 6 godzin przegranych więc możesz jeszcze coś ciekawego się pojawi.

Spoko opcja z ulepszaniem broni ale umiejętności to raczej lipa bo w sumie nic ciekawego to tam nie ma no i na minus SI i jak zawsze w każdej "skradance" wróg stoi w krzakach i go nie widzę ale on mnie widzi i do mnie #!$%@?, to jest tak mega słabe...

No a SI bo wróg zamiast schować się i siedzieć w okopie albo się wycofać to zawsze #!$%@? do przodu w moją stronę, jaki to ma sens? gdyby mapy były bardziej otwarte i dawały możliwość zmieniania pozycji to chyba fajnie byłoby powoli eliminować chowających się wrogów lub tych uciekających....a tutaj skrypt zapamiętuję moją pozycję i wrogowie przemieszczają się zawsze do tego celu :x

#gamepass #xbox #gry
Pobierz
źródło: comment_1653653588bc94ppwkabNlhXsZFLOk3t.jpg
  • 7
@Lesrley: A ja z kolei uważam że każda kolejna częsc ma AI coraz lepsze, przeszedłem sznajpery na autentycznym. I tak na prawdę dopiero autentyczny sprawia jakąkolwiek satysfakcję,bo wymusza na graczu aby naprawdę poczuł się jak sniper, który jest skupiony na celu, a nie na tym żeby zabić jak najwięcej nazi. Dla mnie jako weterana serii, Francja jest na plus :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: ogólnie spoko do postrzelania, gram w coopie i fajno, ale bolą takie rzeczy jak sztuczne przeszkody jak murek 30 cm, którego nie można przeskoczyć czy pancerna linia krzaków (pełniącą zwyczajnie rolę ściany) , którą trzeba obejść. And even a literally invisible wall. W grze z 2022 roku to tak se, ale można przymknąć oko. I ma BARDZO dużo małych problemów technicznych.
@Lesrley:

wróg zamiast schować się i siedzieć w okopie albo się wycofać to zawsze n********a do przodu w moją stronę

Deweloperzy chyba wzorowali SI na nagraniach z rosyjskiej inwazji na Ukrainę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pabick: W MGS grałem tylko chwilę, skradanka ale pozwalająca na walkę bezpośrednią przy pomocy broni maszynowej czy pistoletu, do dyspozycji masz bajery typu miny, butelki, pułapki które możesz umieścić np. w ciałach zabitych wrogów.

W sumie nawet coś podobnego ale bez science fiction.