Wpis z mikrobloga

Hejka Sportowe Świry? Stoję przed wyborem paska do pomiaru tętna. Czy macie jakieś rekomendacje? Mój stan wiedzy obecnie wygląda tak, że nic lepszego niż Polar H10 nie ma. Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Chodzi o sparowanie z Suunto 9

#bieganie #polar #suunto
  • 15
  • Odpowiedz
@kimunyest95: Polar o tyle dobry że można sensor odpiąć i wyprać pas. Mam Garmin Pro i dupa. Myję pas delikatnie. Niby można z nim pływać ale do pralki nie mam odwagi go wrzucić...choć kurka może ze sportowymi ubraniami na 30stopni mu nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@kimunyest95: po taniości to magene h64. Pas po treningu płuczę pod ciepłą wodą i raz na jakiś czas do pralki ze sportowymi rzeczami (30 stopni, delikatne, bez płynu zmiękczającego) Mam go od roku i tylko raz mi się zawiesił ostatnio w połowie półmaratonu.
  • Odpowiedz
@kimunyest95: mam polar H10, z Corosem dziala doskonale, czas pracy na baterii spoko, zmieniam rzadziej niż w H7 + lepszy pasek (zapinanie na klips + silikonowe elementy zapobiegające obsuwaniu się) - tyle, ze trzeba obserwować czy nie zaczyna szaleć bo to jedyny sposób na wykrycie niskiego stanu baterii bez połączenia z zegarkiem Polara - bo tylko Polarowi innemu powie, ze słaba bateria :D
  • Odpowiedz
@racer1714: no tu chodzi o możliwość odpięcia paska i wyprania, ewentualnie jak elektrody padną to nie można wymienić jak w polarze za 100zł, tylko nowe urządzenie jak nie ma gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@racer1714: nie wiem czy pytanie było do mnie. Mnie absolutnie nic nie przeszkadza w Garmin Pro. Dla cyferkowych maniaków (czyli dla mnie) jest super . Byłoby 10/10 gdyby można było odpinać sensor od pasa. Tak jest 9/10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noe44: i bardzo słusznie z tą pralką. Mój hrm run (budowa ta sama co pro) się rozkleił w 40 stopniach. Wprawdzie nie za pierwszym razem, ale nic nie zwiastowało tragedii. Posklejałem go taśmą dwustronną i plastrami, ale wiocha jest.
  • Odpowiedz