Wpis z mikrobloga

Anna Wendzikowska przed chwilą w Dzień Dobry #tvn - "nigdy nie uważałam Toma Cruisa za przystojnego, bo trudno za przystojnego uznać mężczyznę który ma 170 cm wzrostu. Wolałam zawsze bardziej postawnych np. Hugh Jackman". Aż pozostałe prowadzące musiały ją stopować, a ta dalej że "to jej osobiste odczucia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oficjalny koniec dla manletów #blackpill #przegryw #zwiazki #seks #p0lka #p0lki #logikarozowychpaskow
  • 55
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Nie wiem, czemu uznałeś, że przekonasz mnie do przegrywteorii wszystkiego, ale nie ten adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie, to nie komputery, gdzie jedno wynika z drugiego. Takie gadanie o rzeczach, na które nie mamy wpływu to głównie odwracanie uwagi od pracy nad tymi, na które wpływ mamy. No i przede wszystkim - preferencje do naszego wymarzonego partnera to jedno, a w rzeczywistości zwykle się ludzie
  • Odpowiedz
@Capri-Sonne: Spotykałem się z 8 dziewczynami, nie licząc tych przelotnych. Nigdy nie byłem w dłuższej relacji niż pół roku (głównie z mojego powodu). Według mojej subiektywnej skali 5-8/10. Jedna była około mojego wzrostu, pozostałe tak pomiędzy ~160-170cm.

Tak poza tym to fajnie zarabiam i mimo 33 lat ciągle b. młodo wyglądam.
  • Odpowiedz
@byferdo: Ciekawe co by się wydarzyło, gdyby któryś facet powiedział, że dla niego kobieta po 35 roku życia, to już nie można powiedzieć, że jest ładna, może nie być odrzucająca, ale nie przekonuje go jej kobiecość.
  • Odpowiedz
@byferdo: Tzn umówmy się trochę taka prawda, tom cruise wygląda super, top męskich aktorów za aktorstwo i wygląd, ale brakuje mu tych 10cm :(
  • Odpowiedz