Wpis z mikrobloga

@gfgfgfa tak, musisz iść na policję i opowiedzieć jaki miał rower i jakie ciuchy, oni tam mają bazę danych z Decathlona i dopasują kto to i zostanie aresztowany. Jest do tego specjalny wydział walki z przestępstwami rowerowymi, zapytaj na komendzie to cię skierują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antibambino: a skąd pomysł że nie potrafię? ja sobie daję świetnie radę co nie znaczy, że nie może mnie coś #!$%@?ć.
Powiedz to samo tirom, które miały gorzej go wyprzedzić, bo skręcały do różnych firm, a niechby go któraś drasnęła chociażby pędem wiatru to byłoby wycie ¯_(ツ)_/¯
@Antibambino: a skąd pomysł że nie potrafię? ja sobie daję świetnie radę co nie znaczy, że nie może mnie coś w******ć.

Powiedz to samo tirom, które miały gorzej go wyprzedzić, bo skręcały do różnych firm, a niechby go któraś drasnęła chociażby pędem wiatru to byłoby wycie ¯(ツ)

@gfgfgfa: Tiry powinny mieć na drodze pierwszeństwo przed rowerami wg Ciebie bo są większe? XD
@gfgfgfa: obok drogi z ograniczeniem powyżej 50km/h chyba można uzasadniać jazdę rowerem po chodniku warunkami na drodze, więc nawet jakby nie było ścieżki rowerowej.
Ale ostatnio w ramach eksperymentu próbuję po mieście jeździć zgodnie z przepisami i #!$%@? się *nie da* jak nie chcesz się skończyć w wariatkowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: nie, ale rowerzysta powinien mieć świadomość tego że jest mniejszy a cmentarz jest pełen tych co mieli pierwszeństwo albo myśleli że zdążą.
Tirów też nie lubię, ludzi nie lubię, za sobą też nie przepadam, wszystkich nie cierpię po równo
@malinq: nie, ale rowerzysta powinien mieć świadomość tego że jest mniejszy a cmentarz jest pełen tych co mieli pierwszeństwo albo myśleli że zdążą.

Tirów też nie lubię, ludzi nie lubię, za sobą też nie przepadam, wszystkich nie cierpię po równo

@gfgfgfa: No tak. Kultywowanie prawa większego. Sprawdź czy twoje prawko nie ma ograniczenia na jazdę po dżungli. Jak jedzie rowerzysta i nie masz warunków do wyprzedzania to jedziesz za nim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: o, pedalarz
Powodzenia, wjedź jeszcze na autostradę, bo kto zabroni, ograniczenia są tylko w głowie, a wyasfaltowane ścieżki rowerowe powstały żeby uciskać biednych rowerzystów
@gfgfgfa: o zabolało, halohalo panmoderator, jak nazwałam go pedalarzem to on mnie nazwał sierotą, tak nie można (,)(,)(,)(,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: raczej nie będziesz mi mówił żebym #!$%@?ła z mojego własnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żegnam skoro nie potrafisz panować nad swoimi emocjami w głupim wpisie na portalu ze śmiesznymi papieżami