Wpis z mikrobloga

" Czarnoskóra dziewczyna: *umiera*
Lewactwo: "Biała supremacja krzywdzi BLM! Winnych na dożywocie! Albo od razu pod ścianę i kula w łeb!"
Policja: "Ale zabili ją inni czarnoskórzy, do tego muzułmanie!"
Lewactwo: "Stop prześldowaniu czarnoskórych muzułmanów! Zarzuty na pewno są spreparowane, wypuścić ich! Natychmiast!" "
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewica #bekazneuropy
Pobierz Noxter20 - " Czarnoskóra dziewczyna: *umiera*
Lewactwo: "Biała supremacja krzywdzi B...
źródło: comment_1653560835vvlRJZsf8cLewqf3ifjMiM.jpg
  • 9
@Noxter20: Dlaczego tęczowi nie wprowadzają swoją tolerancje w muzułmańskich krajach? Dlaczego za każdym razem atakują chrześcijan i ich wartości? Dlaczego w krajach muzułmańskich nie ma parady równości i toalet dla niebinarnych? Dlaczego żaden lewak nie pojedzie do krajów muzułmańskich po to, aby pokazać równość i tolerancje?

Aa no tak, w krajach chrześcijańskich jest łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałbym zobaczyć tych wyszczekanych neuropków w krajach muzułmańskich (
@Noxter20: „yły dyrektor TVP3 Opole, Mateusz Magdziarz został dyrektorem firmy PPO Przedsiębiorstwo Państwowe ze Strzelec Opolskich zajmującej się szyciem specjalistycznego obuwia. - Moje doświadczenie nabyte w mediach jest teraz wartościowe i przydatne - zapewnia.”

Nie chce mi się szukać przyczyny odrzucenia. Wystarczy mi „autorytet” ze zdjęcia.