Wpis z mikrobloga

Byłem jakiś czas temu pierwszy raz u kosmetyczki w celu regulacji brwi. Miałem regulowane woskiem, wcale to nie boli, a jak kosmetyczka rozprowadzała ten gorący wosk to tak przyjemnie było. Teraz mam ładnie wyregulowane gęste brwi bez zbędnych włosków na powiekach czy nad brwiami.
Na koniec kosmetyczka młoda, ładna blondyna zapytała:
,,A ile ma Pan wzrostu?". To mówię, że 190, a w butach plus 3-4 cm dodatkowo. Nie wiem co to pytanie miało na celu, ale wspominała w czasie zabiegu, że swojemu facetowi też reguluje brwi, może wtedy gdy zobaczyla moje długie nogi jej gadzi mózg nakazał się dowiedzieć czy jej facet jest niższy ode mnie? Kto wie...

#rozowepaski #niebieskiepaski #takbylo #logikarozowychpaskow
  • 15
  • Odpowiedz
może wtedy gdy zobaczyla moje długie nogi jej gadzi mózg nakazał się dowiedzieć czy jej facet jest niższy ode mnie? Kto wie...


@Felixu: chciala policzyc dlugosc pytonga bo sie nie odznaczal i rozkminiala ile mozesz miec, bo rozowe mysla ze im wyzszy tym kniaga dluzsza xD
  • Odpowiedz
nie chcialbym miec 2 m w butach. Te naturalne 190 mi starcza co mam


@Felixu: Wydaje mi się, że najbardziej atrakcyjny wzrost to jest ciut poniżej 2m 192-196cm. Powyżej 2m atrakcyjność zaczyna delikatnie maleć.
  • Odpowiedz