Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
W ogóle to byłem u fryzjerki i mi powiedziała że jej klient opowiedział jej historię xD że ma znajoma która opiekuje się gościem chorym na zespół Downa, takim starszym już. No i on do niej dzwoni pewnego dnia ostatnio i mówi do niej żeby przyszła szybko do niego. Ona zdziwiona że co się stało, niech jej wytłumaczy co się dzieje, a on:
"Oni istnieją" i się rozłączył xD
I #!$%@? ona lekko spanikowana, ale co zrobić , pojechała do niego na mieszkanie, dzwoni do drzwi a on otwiera i do niej "oni istnieją, pokaże Ci". Ona się pyta jacy #!$%@? oni i się zesrała lekko, a ten ja chyc za ręce i ja do łazienki ciągnie xD a oni ogólnie silni są jakoś. No i wchodzi do łazienki a tam #!$%@? karzeł listonosz xDDDDDDD i ten typ do niej "krasnoludki istnieją" xD
A ten karzeł jej mówi że jest #!$%@? listonoszem karłem i przyszedł z listem i ten koleś jak go zobaczył to go chwycił i jeb w łazience zamknął, a że silny jest to nie mógł się uwolnić xD mówił też że próbował dzwonić na policję no i mówi że jest karłem listonoszem i jakiś koleś z zespołem Downa zamknął go w łazience i prosi o przyjazd patrolu, a typ do niego żeby zadzwonił jak wytrzeźwieje i słuchawkę odłożył xD
#heheszki
#pasta
  • 3