Wpis z mikrobloga

  • 75
@kuroszczur myślałem że to oczywiste, że to post wyśmiewający łykopków xD

chociaż ten sondaż i tak nie odzwierciedla tego co się tutaj odwala, tutaj realne wartości byłyby pewnie w okolicach 90/10
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Niestety większość społeczeństwa jako "media społecznościowe" traktuje posty na grupkach na FB, a nie angielskojęzyczne konta ekspertów i osintowców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrykw96: To tylko wypadkowa 3 rzeczy: stosunku do rosji (i Ukrainy), dominującej w mediach społecznościowych w danym kraju narracji o wojnie i ogólnego zaufania do informacji z mediów społecznościowych. Bez uwzględnienia powyższych nie da się z tego wyciągnąć żadnych wniosków.
  • Odpowiedz
@mel0nik: to właśnie są media społecznościowe xD
Nie wiem ile prawdy w tym wykresie słupkowym ale patrząc na wykop to polska chyba się zgadza xD
Jedyne czemu można ufać to gdy byłeś i zobaczyłeś.
Wystarczy wspomnieć pierwsza lepszą opowieść znajomego który chwalił się jak to był i coś robił ( aTy byłeś tam z nim) i słuchasz jak koloryzuje i robi z siebie tytana XDD
Każdy podkręca informacje żeby miały lepszy
  • Odpowiedz
@patrykw96: trochę gówniana konkluzja bo media społecznościowe to jednocześnie fanpejdże antyszczepów na fb jak i kanały ekspertów od geopolityki/ wojskowości na YT. Po uwzględnieniu merytoryki i poziomu dyskusji w polskich mediach to zupełnie mnie taki rozkład odpowiedzi nie dziwi.
  • Odpowiedz
@Sisal: wykop to nie jest zaufane medium, w żadnym wypadku xD Oczywiście są treści, które dość trafnie i o trzy klasy lepiej niż telewizja opisują zmagania wojenne na Ukrainie np. #raportpokustnika, ale generalnie poziom ten sam co na pejsbuku.
  • Odpowiedz
@patrykw96: patrząc na poziom polskiej TV, w szczególności rządowej, nie jestem zaskoczony, że media społecznościowe, gdzie można obserwować ekspertów, mają u nas tak wysoki procent.
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: potraktuj tak samo dosłownie powodzenie "wbij sobie do głowy" i użyj do tego jakiś 8 kg młotek XD ciekawe czy zawsze wsyzysko bierzesz słowo w słowo do świadomości. Zobaczymy za parę dni jak się nie odezwiesz znaczy, że jestem w błędzie i bierzesz tak wsyzysko xD
  • Odpowiedz
@Mikieeee: nie
i co mi zrobisz?

Cały ten post jest zalany chłopskimi rozumami w takiej liczbie że starczyło by na jajecznicę dla całego plemienia ludojadów. Twój post jednak wybił się nawet ponad średnią więc pozwoliłem sobie skomentować.

wszyscy i wiedzą lepiej niż ta (tfu) tłuszcza co wierzy socjalom a na koniec wychodzisz Ty, cały na biało, i mþówisz że jedyne w co wierzysz to własne oczy

na jak tu się nie
Fearaneruial - @Mikieeee: nie
i co mi zrobisz?

Cały ten post jest zalany chłopski...

źródło: comment_1653552456I2PcYG6BaYbshooath0nao.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: tylko dowodzisz, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Z drugiej strony jednak nie bierzesz wszystkiego dosłownie więc nie rozumiem skąd u Ciebie takie czepialstwo odnośnie mojej wypowiedzi.

Wystarczy poświęcić chwilę na zrozumienie wypowiedzi, bo nie jest powiedziane,że wszystko każdy musi zrozumieć za 1 razem. I
Tak samo każdy ma prawo do błędu. Na jedno z resztą wychodzi :D
  • Odpowiedz
nie rozumiem skąd u Ciebie takie czepialstwo odnośnie mojej wypowiedzi.


@Mikieeee: w całym zestawie twoja wypowiedź była perełką podsumowującą całość
swego rodzaju destylatem tego co bez sensu (IMHO) wśród reszty - tylko i aż tyle

dlatego się czepiam
reszta to mechanizm wykopu - wołany jest biedak z którego cytujesz
tak, mógłbym zawołać wszystkich i wskazać dokładnie co i gdzie mi się nie podoba ale bym aż tak się zaangażował to już
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: jednak nie dojdziemy do porozumienia bo zamiast wyjaśnić na z czym się nie zgadzasz w kolo powtarzasz jedno, w skrócie że jestem głupi i się że mną nie zgadzasz xD
Miłego dzionka, miłej pracy
  • Odpowiedz