Wpis z mikrobloga

Walne taki wpis dzisiaj, bo tak zdarza się to u mnie często, a ciekaw jestem jak u was. Czy też spotykam ogrom ludzi w internecie gdzie nie umieją poradzić sobie z jakąkolwiek krytyką która nawet nie jest mierzona na nich. Dajmy na to gram w lola i pisze, słaba gierka każda linia przegrywa, ciężki mecz i gościu z górnej lini nagle się zaczyna pruć, że w poprzednich meczach mi nie szło dobrze (?) mimo że wiem że szło mi bardzo dobrze i tak nie tylko w grach tylko w normalnym życiu. Czemu tyle toksycznych osób jest na świecie?
#gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski #leagueoflegends
  • 5
@netstat-ano: nawet nie znieczulica tylko no wtf, nawet wytłumaczysz nie chciałem cie obrazić, to tylko gra nie spinaj sie tak to i tak wywalą cie z druzyny i poblokują dosłownie bez jakiegokolwiek powodu XD. I to nie pierwsza tak asytuacja nie jestem wstanie zrozumieć takiego zachowania. Ludzie dorośli po 25 lat jak nie wiecej, a gorzej od gimnazjum.
@Leszcz_Bagienny: jest roznica miedzy doroslym, a pelnoletnim ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam ciotke 40 lat, z mentalnoscia gimnazjalistki...
A takimi sie nie przejmuj. Niektorzy sa zakomoleksieni po uszy, inni sa po prostu #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ normalny czlowiek nie spina sie glupoty, a takze potrafi cos przyjac na klate, jakas tam krytyke ktora ma podstawy i jest przekazana kulturalnie ze tak powiem. A jak ktos tego nie potrafi, a