Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#s--s #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
Czy spotykanie się z różową (lv 24) która jest k------o uzależniona od alkoholu tylko dla seksu to k------o i będę się palił w piekle?
Spotkałem taką typiare 3 miesiące temu i laska praktycznie tylko czeka aż wyjdę z pracy, żeby wbić do mnie na mieszkanie i pić moje alko.

Sęk w tym, że gdy ma a-----l przy ryju to zgadza się absolutnie na wszystko.
Nie ukrywam, że dla mnie to jest spoko opcja bo nie mam ochoty na poważne związki, a ona za litr wódy i paczkę fajek robi wszystko.

Jedyne czego się tylko obawiam, że jak się znudzi to będzie mnie nachodziła pod mieszkaniem.

Ale w sumie je wynajmuje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628de96c5b7f91b6f6274c48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Sęk w tym, że gdy ma a-----l przy ryju to zgadza się absolutnie na wszystko. a ona za litr wódy i paczkę fajek robi wszystko.


Matko bosko, człowieku, to co Ty robisz jest po prostu bardzo złe. Jestem w szoku, że Ty w ogóle masz choćby najmniejsze wątpliwości co do tego, że postępujesz źle bo to przecież jest oczywiste, że robisz
  • Odpowiedz
Gwałtem również może być to jak uprawiamy się z osobą pijaną, naćpaną, osobą która zemdlała, która jest np. w śpiączce, która jest opóźniona w rozwoju itp


@Olivia: dziwne fetysze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbys byl heroinistą i ktoś by ci dał heroinę na głodzie jakbyś mu obciągnął to jakbyś się czuł ze sobą?

Niekoniecznie ona jest już w takim momencie, ale kto to wie. A jak argumenty moralne z komentarzy powyżej do Ciebie nie docierają to dobry prawnik to co robisz może podciągnąć pod g---t.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zrobilo sie troche niebezpieczne bo na babskich grupkach juz są historie że dziewczyny zglaszają wykorzystanie na policji, jeśli się zgada z jakąś przekonującą kolezanką to możesz mieć łatkę gwałciciela

btw gdzie jej bliscy, żeby ogarnąć to uzaleznienie

aa, już z nią obcowałeś
no to jesteś gwalcicielem
  • Odpowiedz