Wpis z mikrobloga

Pojawiają się w internecie zdjęcia rzekomo przedstawiające sprawcę wczorajszej strzelaniny w Uvalde w Teksasie, Salvadora Ramosa i przedstawiające go jako transseksualistę. Co najmniej niektóre z tych zdjęć okazały się być z pewnością fałszywe i przedstawiają zupełnie inne osoby, co też te osoby, które naprawdę są na tych zdjęciach potwierdziły. Podobno plotkę, że sprawca strzelaniny jest trans rozpuścił 4chan. Nie wierzcie we wszystko co zobaczycie w internecie.

#strzelanina #usa #bron #teksas #uvalde #bekazprawakow
R187 - Pojawiają się w internecie zdjęcia rzekomo przedstawiające sprawcę wczorajszej...

źródło: comment_1653459943vPChkG43PV7mivx6USZvjn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Podobno plotkę, że sprawca strzelaniny jest trans rozpuścił 4chan. Nie wierzcie we wszystko co zobaczycie w internecie.


@R187:

Niesamowicie skuteczna akcja dezinformacyjna to była.

Serio. tą kompozycję zdjęc napotkałem od rana ze 150 razy. a twoj wpis to jedynedementi.
  • Odpowiedz
@aegispolis:

No widzę właśnie, jak dopuszczasz do siebie możliwość, że możesz się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ci próbuję wyjaśnić, ale ciężko przyjmujesz informację - ja nie mam co potwierdzać. Informacje o sztuczkach z wybielaniem czerpałem u źródła. Jak mam sobie potwierdzić coś, co widziałem naocznie? Co tutaj jest do potwiedzenia?
  • Odpowiedz
To ci próbuję wyjaśnić, ale ciężko przyjmujesz informację - ja nie mam co potwierdzać.


@suweren_sudoku: Ale zamiast wyjaśnić, to posłuchaj wyjaśnień, bo właśnie w tym miejscu dowodzisz, że siedzisz tak głęboko w bańce, że nawet nie weryfikujesz informacji, bo jak mówisz - "po co" xD

Jak mam sobie potwierdzić coś, co widziałem
  • Odpowiedz