Wpis z mikrobloga

Diablo 3 vs Diablo 2 (obie z dodatkami) - co dla was lepsze?

Argumenty o tym, że przegraliście 15 lat dzieciństwa w D2 i dobre wspomnienia zostawiamy w szafie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niepopularna opinia: jak dla mnie jako laika to D3 jest dużo lepsze, ładniejsze, płynniejsze (szczególnie na konsoli się fajnie gra), historia ciekawa, cinematiki petarda, ale troszkę za proste - nawet grając na Udrękach, ale to w sumie H&S więc z założenia to ma być gra do odmóżdżenia się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S.: Jeśli chodzi o historię, to z niecierpliwością czekam na D4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#diablo2resurrected #diablo3 #gry #pcmasterrace #konsole #blizzard
  • 15
@Nortom: d3 jest fajne na początku sezonu, obecny 26 zrobiłem w 2 dni.. wiekszych gr jak 100, zwyczajnie się niechce. D2r jest fajne, ale ubrać się porządnie grając solo graniczy z cudem, walenie po 8h by po 2 dniach drapnąć tego Bera do eni/infinity to porażka.. by potem chwilę polatać baalruny i nudy...
@Nortom: diablo 2 czy teraz d2r to wracam ciągle nawet żeby tylko "przejść". Nie ma już takich chęci do #!$%@? 1000 razy tego samego w ciągu dnia.
D2r wprowadził zmiany w niektórych buildach to znowu można było wrócić i pograć czymś co kiedys nie miało większego sensu.
Co do przewagi d2 nad D3 to na pewno to, że jak już ci coś wypadnie to czuć że to jest legendarny przedmiot bo
@Nortom: główną zaletą D3 jest że że postać jest uniwersalna, wystarczy zmienić ekwipunek i używane umiejętności i możesz mieć zupełnie inna rozgrywkę w kilka minut.

W dwójce musisz planować rozkład umiejętności i atrybutów żeby móc grać na czymś więcej niż zwykły poziom trudności. Dla wielu z pewnością to zaleta ale jaz wiekiem wyrosłem z takich rzeczy.
@Miecz12: nie mam tyle czasu żeby tworzyć specjalistyczne postacie stworzone pod jeden typ gry. Amazonka na łuk, Amazonka na włócznię, Amazonka na oszczepy itp. W D3 mam sobie np Mnicha którym po znalezieniu fajnego unikatu alno setu mogę sobie w kilka sekund ustawić całą postać od niego i bawić się bez koniecznosci tworzenia nowej postaci.
W ten sposób gra szanuje mój czas. Nie mam 16 lat żeby dotrzeć kilka godzin przy
Zdecydowanie diablo 3, dla początkującego w d2r część rozgrywki to planowanie i myślenie, a jeśli ktoś tego nie lubi bądź średnio mu to idzie to szkoda czasu.

Z drugiej strony jeśli ktoś szuka fajnej przygodowki to pewnie jest masa lepszych tytułów niż D3.