Wpis z mikrobloga

Niemożliwe, żeby #redpill się mylił, na pewno jakieś gówno bluepillowe czytaleś jakieś białorycersko-dynamiczne co ty gadasz złe czytałeś

Mówię ci złe czytałeś, spróbuj ja ci przepisze redpill, 35 lat wybije będziesz w prime i będziesz ruchał 20 latki.
Co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tylko #blackpill #redpill to #cope

P.....c - Niemożliwe, żeby #redpill się mylił, na pewno jakieś gówno bluepillowe czyt...

źródło: comment_1653423185uOVwKDJ3eIHxNP3fXOoWAs.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: peak wg mnie faceci maja miedzy tak 28 a 32, jak o siebie dba to nawet tak do 35 ale potem to juz zakolaki o sobie daja znac, chyba ze ktos jest ala cavill
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: @lktr1: @Pozytywny_gosc: można mieć peak w wieku 35 lat, ale jak się jest chadem z top1%. Przeciętny Polak po 25 roku życia kiśnie jak mleko xD Może tym redpillowym szarlatanom chodzi o kogoś kto całe życie był gruby i nagle po 30 schudł i zaliczył swój peak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cezik93: jak ktos ma morde jak kartofel, nie dba o diete, nic nie cwiczy, nie stosuje preparatow spowalniajacych lysienie androgenowego to wyglada potem jak taki przegryw
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: To jest prawda, pod warunkiem że sie bogacisz na przełomie tych lat. Mężczyzna ma swój prime time odwrotnie do kobiety, która go ma od 20 rż do 30 rż. Tylko o czym często się nie pisze i spłyca, że sam wiek go powoduje, nie. Trzeba jeszcze coś osiągnąć a to spory problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@lktr1 ja mam 170cm i jak miałem 22 to spotykałem się z 46, więc trochę prawdy w tym jest. Tyle że ja się z góry nie skreślam przez wzrost, bo lubię wysokie dziewczyny i na 9 to 5 były wyższe, jedna równa.

@lktr1 jak masz 21 lat i o siebie nie dbasz to skreśla Cię u dupy, mając 25 lat można zrziadziec nie używałem kremów, pilingów, myć się rzadko i kie dbać
  • Odpowiedz
  • 0
I tak małolatki lecą na starszych facetów ale starszych i zadbanych, bo w Polsce często po 30 roku życia facet połowy zębów nie ma. Więc work to kiepski wyznacznik. Mi się zbliża 30 a siedzi u mnie 19. Tak samo nie wiem co z tym wzrostem się na wypoku utarło, gdzie jak wyjdę na zakupy do biedry to z 40% par jest model że baba wyższa
Harlok - I tak małolatki lecą na starszych facetów ale starszych i zadbanych, bo w Po...

źródło: comment_1653460949JOKxKOiW1KqXt2b6xgUTUF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Harlok: przecież właśnie o tym mówię - jeżeli pojawiają się pewne oznaki starzenia / nie dbania o siebie przed 30 i koleś nic z tym nie zrobi to zostanie przegrywem szybciej niż się wydaje (znacznie łatwiej jest utrzymać atrakcyjność dbając o wygląd aniżeli zarabiać spore pieniądze)
  • Odpowiedz
  • 0
@lktr1 tylko ze bez pieniędzy trudno dbać o wygląd, jak zarabiasz najniższa i żyjesz sam to krem do twarzy jest produktem luksusowym. Nie mówiąc już o testosteronie do suplementacji, bo to bardzo pomaga się nie starzec.

Też jak ktoś był przegrywem przez niski testosteron i był nie męski pół życia, to po 30 aby ten teść bardziej się obniży i powstanie większa #!$%@? z zakolami.

Pracowałem kiedyś na produkcji jak miałem 21
  • Odpowiedz
@Harlok: paradoksalnie można być zdrowym i być w formie nie wydając nie wiadomo ile. mogłoby się wydawać że robienie sobie diety pudełkowej na cały następny dzień codziennie to jest nie wiadomo jaki koszt, ale tutaj wymaga się czasu (mi gotowanie na następny dzień 4 posiłków codziennie zajmuje od 1 do 1,5, ale jeżeli np będziemy przygotowywać mięso / makaron / kaszę na kilka dni to jeszcze można ten czas zmniejszyć) i
  • Odpowiedz