Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Pierwszy trening z Ring Fit za mną. I jestem zadowolony. Sama gra jest przyjemna, pierwsze spotkanie z naszym głównym bossem a ten robi pompki to wielkie xD ale takie pozytywne, do tego fajna muzyka pod trening i ciągłe zachęty do większego wysiłku i uwagi co do utrzymywania właściwej postawy w trakcie ćwiczeń.
Sam Ring Fit jest wykonany świetnie, czuć tu dobrej jakości materiały od pierwszego kontaktu. Tak dobre materiały, aż mi ciężko uwierzyć, że Nintendo sprzedaje to tak tanio.
Dla mnie ogromną zaletą Ring Fit jest działanie w trybie handheld, można zabrać ze sobą cały zestaw i ćwiczyć sobie w plenerze.
Ta zabawka będzie ze mną długo, dzisiaj pierwszy trening po wielu miesiącach zasiedzenia i widzę swoje bicepsy - jest moc. Po i przed treningiem fajne ćwiczenia rozciągające co też jest dużym plusem że gra do tego zachęca.
Jutro idę dalej po kolejne levele.
Pierwsze wrażenie - rewelacja.

#nintendoswitch #switch #nintendo
woda_saguaro - Pierwszy trening z Ring Fit za mną. I jestem zadowolony. Sama gra jest...

źródło: comment_1653407051FaGJWUGTXwR6311wMtLLQt.jpg

Pobierz
  • 10
@woda_saguaro: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz