Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, dopiero uczę się #korposwiat, ale chyba nigdy się nie nauczę.
Pracujemy zdalnie, czasem ktoś przyjeżdża do biura, ale jesteśmy rozsiani po całej Polsce, więc niektórzy nigdy tam się nie pojawiają. Ale do rzeczy.
Zaczynamy w różnych godzinach i takim "meldunkiem" jest przywitanie się lub pożegnanie na czacie, wtedy wszyscy wiedzą, że jesteś dostępny.
No i mamy gościa, który w ciągu dnia robi niewiele, co widać po efektach przez pierwszych kilka godzin, a potem dopiero siada do swoich zdań. Regularnie "zegna się" z dwie - trzy godziny po czasie, dorzucając jakieś teksty typu "hehe no już osiem godzin minęło to spadam".
Wy korposzczurki serio macie takie parcie na pokazanie "panie team leaderze, ja tu jestem i robię nawet nadgodziny za darmo!"? Śmiechu warte. A to niby są ci światli, wykształceni, z dużych miast. W fabryce garnków Janusze się kłócą o pieniądz za każdą nadgodzinę,a w wielkich korpo "proszę mnie zauważyć, ja za darmo tu dla Pana działam!!!!"
Śmiechu warte!
#korposzczury #korpo #praca #pracbaza #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628ca6c5ccb4ea0d78179e3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@?, dopiero uczę się #korposwia...

źródło: comment_1653398721rSWDsCRVHC21kntYqSKpLl.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: gorsze rzeczy się dzieją. Człowiek wychodzi ze szkoły i się cieszy, że zazna trochę "poważnego" życia, a potem się okazuje, że w pracy czeka gorsza dżungla niż w szkole. Różnica jest taka, że jak ktoś cię #!$%@?ł w szkole to daliście sobie po mordzie na przerwie i po południu szliście razem na piwo. A w pracy to jest wzajemne podkopywanie, podkładanie sobie świń, jakieś drobne kąśliwości mające na celu
  • Odpowiedz
ŚwieckaWybranka: Ktoś tu jeszcze nie zrozumiał, że umiejętność sprawiania wiecznie zajętego jest najważniejsza w korpo.
On pracuje kilka godzin w ciągu dnia i robi wyniki zgodnie z oczekiwaniami. Ty tyrasz równo 8 godzin i w nagrodę niedługo dostaniesz dodatkowe zadania. Obaj zarabiacie tyle samo. I kto tu jest głupszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz