Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:01, Wtorek, 24 maja 2022. Imieniny: Joanny, Zuzanny. Słońce wstało dziś o 04:28. Świecić będzie 16 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:58. Ciemna noc zapadnie o 23:05, ale gwiazd można wypatrywać od 21:47.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hejka,
Wczoraj przyszło wreszcie łóżko. Udało mi się wnieść samej ( ͠° ͟ل͜ ͡°)​Skręcałam pół dnia i oto jest! Jest też smol komin, ale mi się wiertarka rozładowała i dopiero dzisiaj będzie nawiercany. Oczywiście jeszcze zaślepki trzeba pozakładać, baldachim z tiulu uszyć i dodać bezpieczne światełka. Wczoraj @martica i @wynalazek_one podrzucili mi świetne uchwyty do szuflady, ale - kochani - zasnęłam zanim mogłam podziękować
shittysupport - Hejka,
Wczoraj przyszło wreszcie łóżko. Udało mi się wnieść samej (ง ...

źródło: comment_1653382481hWYLqJc7m9BNu30TqqqTvD.jpg

Pobierz
Dzień dobry. Że tez dopiero teraz się z wami witam, już nadrabiam

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

@shitty_support: oooo, jakie fajne (ʘʘ) sama bym spala w takim xD
@slabehaslo: ja też ostatnio czuje, że jestem do niczego i cieszę z każdego mini progresu xD
Udało mi się wnieść samej ( ͠° ͟ل͜ ͡°)​Skręcałam pół dnia i oto jest!

@shitty_support: (òóˇ) wygląda genialnie :D

sama bym spala w takim xD

@omi-omi: bez kitu, można lampki na tyle sposobów zawiesić (o)

@slabehaslo: ja też ostatnio czuje, że jestem do niczego i cieszę z każdego mini
slabehaslo - > Udało mi się wnieść samej (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง​Skręcałam pół dnia i oto jest...

źródło: comment_1653387265Rbazh0W3UUhC7JTPgx21T0.jpg

Pobierz
@slabehaslo: jestem tego samego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°) No kończę tę książkę o Łukaszence (historia o tym, jak wiózł dla Putina ziemniaki i słonine rozwaliła mi system xD), a następna w kolejce to wywiad z byłym szefem polskiej Agencji Wywiadu (ʘʘ)
@Dioddy: niebieski mi kupił na helionie 3 książki, mogę Ci później linki podesłać, aczkolwiek poleciłabym dwie (bo trzecia to powtarza

Dzień dobry wieczór!
A więc deszcz nad Żuławy dotarł deszcz, bo w weekend za mało było. Nie zdążyłem pomalować 2 raz huśtawki (°°
Ale w deszczu dobrze było zrobić skrzynię na miętę i koperek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Starszy syn rośnie i sięga mi już do brody, jak jest wyczesana, kawał chłopa!
Miłego wieczorku. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

źródło: comment_1653411995Jqjtkr1aQe2NUv4PS1zcmI.jpg

Pobierz