Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoja dziewczyna przeszło rok. Któregoś razu dostałem info ze rozmawia ona z chłopakiem, który wiecznie do niej podbija. Stwierdziła ze zapomniała mi powiedzieć powiedziała ze więcej z nim nie będzie rozmawiać ani zwracać uwagi.Później sytuacja się powtórzyła. Powiedziałem jej ze to był jej ostatni raz. Zgodziła się na każde warunki.
Ostatnio dowiaduje się ze razem z koleżankami postanowiła pojeździć sobie samochodem razem z tym gościem oraz jego kolegom, przy czym nic totalnie mi nie mówiąc i do samego końca kłamiąc ze tak nie było. Pomóżcie w rozwiązaniu tej sprawy bo totalnie nie wiem co mam z nią zrobić

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628b7f7a1a71ef2ee0e7f000
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania been there, done that.
Takie coś strasznie ciężko odbudować. Prawdopodobnie cały czas będziesz mieć wątpliwości czy Cię tym razem nie oszukuje mówiąc cokolwiek...
Poza tym, jak zrobiła to ileś razy, to zapewne będzie dalej robić. Niektórzy to patologiczni kłamcy, który nie przestają.
  • Odpowiedz
Stwierdziła ze zapomniała mi powiedzieć

powiedziała ze więcej z nim nie będzie rozmawiać ani zwracać uwagi

przy czym nic totalnie mi nie mówiąc i do samego końca kłamiąc ze tak nie było

Pomóżcie w rozwiązaniu tej sprawy bo totalnie nie wiem co mam z nią zrobić


@AnonimoweMirkoWyznania: przeproś ją za zaistniałą sytuację, że zmusiłeś ją do takich deklaracji i zapomnij o sprawie, bo to tylko Twoja wina. Będziecie razem żyli długo
  • Odpowiedz