Wpis z mikrobloga

Przyszłam się wyżalić, bo nie bardzo mam komu, że sobie zafundowałam darmowe powiększanie ust chodnikiem na rolkach. Nie polecam generalnie. Cud,że nosa nie roztrzaskalam i CHYBA zęby całe. Czuję się jak glonojad, bo może nie widać tak ale jednak spuchły mi wargi xD
#gorzkiezale #zalesie #rozowypasek #sierotazarzygana jakby to rzekła moja rodzicielka xD
Pobierz Leosandra - Przyszłam się wyżalić, bo nie bardzo mam komu, że sobie zafundowałam darm...
źródło: comment_16533296746LWUw40PLpvanQazub9kkv.jpg
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wloczykij83: przecież u kobiet to nie działa :) cały system ma wtedy error. Tak jak podejdź różowej od tyłu i podnieś jej głowę tak żeby patrzyła dokładnie do góry w niebo ciągnąc za czoło - wtedy też mają error i nogi sie pod nimi uginają tracąc równowagę
@frow nie jest bo na szczęście zaczęłam rozmrażać warzywa na twarzy :D wiesz co, ja ogólnie nie wiem co ja zrobiłam. Najpierw zachwialam się do tyłu, chyba przez kamyk chciałam się pochylić i upaść na dłonie (jeżdżę od wielu lat i nie raz tak robiłam) ale zrobiłam dziwny piruet i nagle tylko widzę jak lecę na twarz xD
@Trupus na początku prawie leciałam do tyłu! Ale wydarzył się piruet i o :D jeżdżę bardzo długo, pierwszy raz coś takiego odwaliłam haha :p

Taak cieszę się,że w tym wszystkim nie muszę ciułać pieniędzy na wstawienie nowych jedynek :)