Wpis z mikrobloga

Wprawdzie gier na #ps5 praktycznie nie ma, Gran Turismo 7 okazało się totalną katastrofą, Forzy nie ma i nie będzie ale za to już wkótce posiadacze konsoli s0ny będą mogli zagrać w Ridge Racer 2 z PSP i Worms World Party z PS1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie i Panowie, kurła, jak ja Wam zazdroszczę…
https://www.ppe.pl/news/300565/ridge-racer-2-psp-i-worms-world-party-ps1-na-materialach-z-ps5-sony-ulepsza-gry-i-zapewni-multiplayer.html

#ps5 #psp #playstation
Pobierz rbbxx - Wprawdzie gier na #ps5 praktycznie nie ma, Gran Turismo 7 okazało się totalną...
źródło: comment_1653302519zqKV3PtiMZXFPNeufO5ILy.jpg
  • 20
@rbbxx: zapewne na Xbox One. Te listy wskazują tylko gry z wersjami PS5/XSX-XSS, a nie działające we wstecznej. Jednak jak chcesz sięgnąć po PS4/Xbox One to też jest na korzyść PS4 patrząc na same liczby.
@rbbxx: PS4 > Xbox One pod względem liczby gier (3,3k PS4 vs 2,9k Xbox One). Brednie to Twoje wpisy, jak zwykle zresztą. Inna kwestia, że piszesz o grach na PS5, więc wskazałem gry na PS5.
@Cinkito: Przy PS5 co chwila albo Unreleased albo TBA. Czyżby zapowiadała się kolejna kompromitacja po muzyce w playlistach Forza Horizon 5? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gównowpisu trolla


@Cinkito: Albo kulturalnie dyskutujemy albo schodzimy na poziom Waszego discorda, słownictwo Makaroniarza i jak to na tagach s0ny bywa z niemocy uciekamy się do wycieczek osobistych...
i dorzuca tam coraz więcej rzeczy to też jest płacz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Cinkito: Jaki płacz, jakie gównowpisy, jakie znowu prowokacje? Przecież napisałem, że Wam zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cinkito: Śmiało mogę stwierdzić, że tagi s0ny to najmniej przyjazna społeczność w polskim internecie. Doprawdy jestem zszokowany Waszym zachowaniem.

Mimo to będę próbował Was ucywilizować…
Śmiało mogę stwierdzić, że tagi s0ny to najmniej przyjazna społeczność w polskim internecie. Doprawdy jestem zszokowany Waszym zachowaniem.

Mimo to będę próbował Was ucywilizować…


@rbbxx: no, bez Ciebie była trochę bardziej przyjazna, ale niestety z takimi oczywistymi trollami to ciężko o przyjazną społeczność
Teraz to sprawiłeś mi potworną przykrość. Lepiej się z tym czujesz, masz w ogóle serce przyjacielu?

Jak możesz się w ten sposób zachowywać?


@rbbxx: nie wątpię.