Wpis z mikrobloga

@kaczoor: Ale automaty to chyba wciąż kod więc wciąż 12%. Pod 8,5 mógłbyś podciągnąć jakieś pisanie scenariuszy, manuale i wszytskie te rzeczy wokół testowania
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wszystko zależy jak masz w kontrakcie. Możesz zawsze pogadać z firmą żeby to odpowiednio ubrać w słowa i masz 8.5 ;)


@juszczus w umowie mam wpisane "świadczenie usług doradczych oraz konsultingowych"
  • Odpowiedz
@kaczoor: możesz tutaj pogadać z firmą i dopisać coś o testach + na fakturze coś o testach i cyk na 8.5. Uderzyłbym do księgowego żeby gdzieś na jakichś szczegółach się nie przejechać ale jak chcesz się w to bawić to da się zrobić
  • Odpowiedz
@juszczus: tylko nie jestem pewien czy testy które ja piszę (testy automatyczne w Robot Framework) się pod to podpinają. Liczyłem, że tutaj ktoś już to robi i mi podpowie jak się rozlicza ;)
  • Odpowiedz
@kaczoor: nie wiem jak z robot framework bo mamy tu słowa kluczowe a nie kod, ale kolega co się rozlicza na 8,5 to tylko na tyle rozlicza cała resztę a czas na koszenie automatów na 12 proc grunt to ewidencja czasu, po prostu jego faktura za usługę to proporcje w stylu 7:3 gdzie na 70 proc to 8,5proc a reszta na 12 proc i opisane ze w tych pierwszych zawierają się
  • Odpowiedz