Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle
Mirasy, chce zacząć przygodę z motocyklami, I chciałbym kupić jakieś 125cc na początek, żeby zobaczyć czy to wogóle dla mnie. Jakie motocykle warto rozważyć?
Planuje pojeździć sezon, I jak spodoba mi się to zrobić prawko, nigdy jeszcze nie jeździłem żadnym moto.
  • 29
@TrocheSmieszne: jeżeli na sezon to:
1) określ budżet na ciuchy
2) określ budżet na moto
3) wejdź na olx i wprowadź filtr cenowy
4) zobacz co ci sie podoba
5) kup i w razie potrzebny napraw
6) sprawdz
7)sprzedaj i zapisz sie na prawko/ olej temat
@bary94pl: @tagan do tego samego stopnia co na motocyklu? Gdzie dosłownie pchasz kierownice w druga strone...? Ja wiem jak działa fizyka, porównujemy tu jazdę... równie dobrze możesz powiedzieć OPowi ćwicz na rowerze bo też ma dwa koła..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qps666: moje jedyne doświadczenie z motocyklami to przejechanie się po podwórku ponad 50 letnią MZ, I poprostu nie wiem czy nie okaże się że pojeżdżę sezon i uznam że to nie jest to, chce kupić coś co bez problemu potem będę mógł odsprzedać.
@Sarveil powiedzmy że na samo moto chciałbym wydać poniżej 10k, ale im mniej tym lepiej, uszkodzeń mechanicznych się nie boję bo sam to ogarnę.
@TrocheSmieszne: ybr/virago albo jakiegos chinczyka typu romet. Za wiele opcji nie ma powiem szczerze. Na Twoim miejscu zapisal bym sie na kat.A placisz te 2k i masz 20h jazdy + prawko bonusowo jak bys w przyszlosci chcial zrobic drugie podejscie, jezeli na dzien dzisiejszy okaze sie ze to nie to.