Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi do użytkowniczki @konopiapolska bo ma mnie na czarnej liście.
To Twoje wypowiedzi są monotematyczne, co drugi Twój wpis/komentarz brzmi mniej więcej że mężczyźni są obleśni, że cierpisz przez mężczyzn..
Aż bym chciał powiedziec przepraszam ze żyje, no ale masz mnie na czarnej liście więc trudno.
Weź sie babo rozchmurz i zacznij dostrzegać coś pozytywnego w życiu, bo nawet ja 35 letni prawiczek jestem mniej zgorzkniały od Ciebie xD

#damskiprzegryw
Pobierz
źródło: comment_1653242529zZZUTFCVlVkgwR2rPH2vf8.jpg
  • 11
@Kiszon87: Pisanie przegrywom, że wygląd nie ma znaczenia albo żeby wyszli do ludzi i pobiegali, jest głupie i bez sensu. Ale jeśli mamy gościa, który jedyne, co robi, to wyzywa wszystkie kobiety i winę za swoje niepowodzenia zwala na normików, no to krytykować go można jak najbardziej. Choć to i tak w sumie nic nie daje, takim ludziom chyba nic nie pomoże.
@choochoomotherfucker: ogólnie sie zgadzam, tylko jesteś chyba troche nie na bieżąco, albo to ja coś inaczej odbieram - bo mam wrażenie że teraz sie nie tyle obwinia normików, co zresztą było nie takie oderwane od rzeczywistości, co cały rodzaj żeński. Przegryw przez blackpill stał sie męską wersją feminizmu xD
To nie tak że ja tutaj białorycerze, no ale nie każda dziewczyna to tinderowa pannica lekkich obyczajów i nie można wszystkich obrzucać
@Kiszon87: do postu nawet nie chce mi się odnosić.

Jak można robić z siebie tak pseudo obiektywnego i jednocześnie publikować tak toksyczne i złośliwe wpisy na mój temat?

Dla mnie jesteś skreślony. Kreuj się na oświeconego ale taka osobay nigdy nie będziesz bo taka ons nigdy nie upadłaby tak nisko żeby robić tak personalne wpisy na czyjs temat dla poklasku przegrywow
Pobierz
źródło: comment_1653246213gL2Aka3RVyft4VEM26ZOos.jpg
@konopiapolska: ja sie nie kreuje, jestem sobą.
Wkurzyłaś mnie na ostro i masz za swoje. Mi ulżyło, oby Tobie również marudo.

Tak wogóle to Ty się rzadko odnosisz do meritum czyichś wypowiedzi, przeważnie zgrywasz wielce obrażoną królewne.