Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #blacharstwo

Mircy, jest tu ktoś w temacie kto się orientuje jakie teraz ceny mają blacharze samochodowi?
Akcja byłaby wycięcie i wstawienie nowych progów zewnętrznych (i oczywiście obejrzenie jak sytuacja wygląda pod nimi i w razie potrzeby dalsze prace), ze 3 czy 4 nieduże wstawki w podłodze, wycięcie i wstawienie jednego nadkola tylnego i zabezpieczenie podłogi, progów i nadkoli powłoką antykorozyjną.
Rejon małopolska a samochód golf 2.
Nie liczymy lakierowania bo z tym sobie poradzę we własnym zakresie, chodzi o same wyżej wymienione prace blacharskie bo dla mnie to jest czarna magia, nawet spawarki w ręce nigdy nie miałem.
Pytam oczywiście orientacyjnie żeby wiedzieć jak temat wygląda na ten moment, bo jestem świadomy że ceny ciągle rosną a pewnie będę się za to brał dopiero w okolicach wakacji.
  • 6
@SuperBasshunters Wiem że temat nieopłacalny biorąc pod uwagę wartość auta ale robię go dla siebie, jak byłem mały to ojciec miał dwójkę i zawsze miałem takie małe marzenie żeby sobie takiego kupić i zrobić na igiełkę, ot tak. :) Jedynie właśnie ta blacharka to temat którego nie ogarnę sam, dlatego będę szukał kogoś kto się tym zajmie tak jak trzeba.
@Marynowane_Gowno: robiłem dwa lata temu progi w golfie nr 5, gniły tam na potęgę. Popytaj najlepiej na grupkach blacharskich na FB, dalem za dwie strony 2k PLN wraz z lakierowaniem i wspawaniem ubytków w podłodze.
W mieście skasują Cię bardzo drogo, albo wcale się nie podejmą. Ogólnie temat trudny bo robota do wdzięcznych nie należy, dużo #!$%@? się, mały zysk.