Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (jednak wyjazd nie wypalił... wracam na masę)

Wyjazd się #!$%@?ł... szkoda z jednej strony a z drugiej wracamy #!$%@?ć dalej :).

Jakie cele ustawiam na kolejne 3 miesiące?
-ciężko powiedzieć... głowa mówi redukcja a serce mówi masa (zdrowie), ten testosteron muszę ogarnąć, bo będzie #!$%@?
-na razie trzymam wagę a za tydzień dam znać co robimy :)
-trening na ten miesiąc dostałem z piorytetem na barki (oj #!$%@? mocny trening) a nogi będę utrzymywać.

Co suplementuję?
-jestem teraz tylko na:
kreatyna
d3 4000 jednostek
omega3
witamina b complex
biotyna
betakaroten

Wymiary:

wzrost: 170.5cm
waga: 86.5 kg (+1=0)
klata: 110 (+0)
łapy: 39.4cm 39.3cm (-0.4)
łydki: 40cm +0
nadgarstek: 17.5 17 +0
przedramiona: 34 34 +0
uda: 64 63 +0
kark: 38 +0
pas: 92 +0
ptyś: 13

Co teraz będę robił?
-trzymam wagę jeszcze tydzień, trener mi kazał sprawdzić jak nowy trening który dostałem będzie się sprawdzać na tych kaloriach i wtedy ocenimy co dalej :).
-prawdopodobnie masa... na redukcję chciałbym wejść, bo jak myślę o tym że w lato mam #!$%@?ć 4000kcal+ to hehe no wiecie jak jest... ale niestety zdrowie (testosteron) nie pozwoli na tą chwilę.
w

Więcej fot w komentarzach :)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (jednak wyjazd nie wypalił... ...

źródło: comment_1653240535zmPWQGB6QTo5NZbjvBFtIY.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@s0ngo_: jedno i drugie, od boku imo na równi z bicepsem wpływa na ogólny visual look sylwetki.
ale still na tył obręczy barkowej bym sie zamienił bez chwili zawahania. w idealnym miejscu zaczepiony najszerszy robi robotę przy talii. ;)

Btw nie wiem czy to do foty żeby pokazać brzucha, ale też dobrze by było zacząć pracować na tym przodopochyleniem miednicy jeśli jest obecne, bo wtedy nawet jak masz kratę na brzuchu
  • Odpowiedz
@C233: pracujemy nad tym caly czas, cos co jest kilkanascie lat nie wylecze w kilka msc Niestety.
Masz moze jakies rady jak moge to leczyc Jeszcze? Na razie wzmacniamy posladkowe caly czas zeby ciagnelo w druga strone.
  • Odpowiedz
@s0ngo_: nie chcę rzucać bro science, nie miałem tego problemu, więc potwierdzić nic nie mogę. najlepiej by było iść do fizjo, a jak nie to youtube, jakieś rutyny(jest sporo o tym filmików) i testować co działa. :)
  • Odpowiedz
@C233: działam z dobrym trenerem, wie co robi :) a takie rutyny to #!$%@? Ci dadzą. Na logikę.. przykład na zębach, musisz nosić aparat #!$%@? dwa lata żeby mieć proste zęby, to żebym z postura tak zrobił to musiałbym w szynach chodzić.
  • Odpowiedz